Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

7. 7. 2016, nowości, Wii U
 

W lipcu dla fanów Splatoona na Wii U przygotowano mnóstwo atrakcji związanych z tą niezwykłą strzelanką od Nintendo. W tym miesiącu odbędzie się  ostatni Splatfest oraz koncert na żywo z wykorzystaniem specjalnej techniki projekcji podczas Japan Expo w Paryżu, planowana jest także premiera pięciu nowych figurek amiibo, z których dwie będą przedstawiać Squid Sisters, Callie i Marie.

 

Splatfesty to regularnie organizowane wydarzenia, w ramach których gracze wyrażają swoje zdanie na ważne tematy, np. „Wolisz psy czy koty?” albo „Jaki jest dla Ciebie ananas na pizzy: pyszny czy obrzydliwy?”. Po opowiedzeniu się po jednej ze stron, trafiają do drużyny z osobami myślącymi podobnie jak oni i przez 24 godziny walczą o przewagę na planszy. W ostatnim tego typu pojedynku gracze Splatoona będą musieli podjąć ostateczną decyzję i wybrać ulubioną członkinię zespołu Squid Sisters – Callie lub Marie – a następnie walczyć z innymi graczami z Europy i Ameryki Północnej. Bitwa będzie toczyła się od godziny 11:00 w piątek 22 lipca do 11:00  w niedzielę 24 lipca. Po jej zakończeniu głosy zostaną podliczone, a wkrótce po tym nastąpi ukoronowanie zwyciężczyni głosowania. Nadszedł czas, aby postawić wszystko na Callie lub Marie!

 

Wspominając minione Splatfesty, posiadacze tytułów z serii Art Academy mogą opublikować stworzone w nich rysunki inspirowane poprzednimi pojedynkami w społeczności graczy Art Academy na Miiverse. Termin publikacji prac mija w środę 13 lipca, część z nich zostanie wyróżniona i opublikowana na oficjalnym profilu Splatoon na Facebooku w późniejszym terminie.

 

Przed tym decydującym Splatfestem, Callie i Marie po raz pierwszy odwiedzą Europę. Już w piątek 8 lipca zagrają koncert na żywo podczas Japan Expo w Paryżu. Callie i Marie pojawią się na scenie Karasu o 13:45 dzięki specjalnej technice projekcji. Towarzyszyć im będzie kapela złożona z przedstawicieli gatunku ludzkiego. Fani z całej Europy będą mogli obejrzeć koncert już po kilku godzinach za pośrednictwem kanału Nintendo na YouTube'ie.

 

Piątek 8 lipca będzie z pewnością dobrym dniem dla miłośników Splatoona, ponieważ tego dnia w sklepach pojawią się również  nowe amiibo powiązane z grą. Swoje własne figurki zyskają Callie i Marie. Będzie można je kupić oddzielnie lub w zestawie. Poza tym w ograniczonych ilościach dostępne będą nowe warianty kolorystyczne amiibo Inkling Girl, Inkling Boy oraz Inkling Squid. Po stuknięciu amiibo Callie lub Marie w GamePada Wii U na Inkopolis Plaza zorganizowany zostanie specjalny koncert z wieloma piosenkami do wyboru, z których jedna jest ekskluzywna dla danego amiibo.

 

Pod koniec tego kolorowego miesiąca fani karaoke otrzymają okazję do samodzielnego zaśpiewania ulubionych piosenek. 28 lipca trzy hity zespołu Squid Sisters – „City of Colour”, „Ink Me Up” oraz „Calamari Inkantation” – zostaną dodane do gry Wii Karaoke U by JOYSOUND.

 

Wszyscy, którzy jeszcze nie weszli do wyjątkowego świata Splatoon, mają ku temu kolejną okazję dzięki 25% zniżki na zakup gry w Nintendo eShop. Od 15:00 7 lipca do 23:50 21 lipca cena będzie obniżona z  169,80 zł do 127,80 zł. Aby pomóc nowym graczom w ich pierwszych zmaganiach z chlapaniem atramentem w wojnach terytorialnych Turf War, Nintendo opublikowało serię filmików Splatoon – Top Tips! (w języku angielskim), dzięki którym nowicjusze mogą zapoznać się z  podstawowymi wskazówkami dotyczącymi gry. Przedstawia je jeden z jej twórców, Tsubasa Sakaguchi.

 

Ostatni Splatfest, pierwszy koncert Squid Sisters poza Japonią, nowe amiibo Callie i Marie i wiele więcej sprawi, że lipiec będzie miesiącem spod znaku Splatoona, wyjątkowej strzelanki dostępnej wyłącznie na Wii U.
 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.