Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

20. 3. 2020, Switch
 

Czas stworzyć wyjątkową wyspę wypoczynkową - gdzie i kiedy tylko zechcesz. W grze Animal Crossing: New Horizons, dostępnej teraz na konsolę Nintendo Switch, gracze udają się na bezludną wyspę i tworzą własny raj eksplorujący, tworząc i dostosowując życie na wyspie.

Zwiastun gry The Animal Crossing: New Horizons - Your island, Your life! (Nintendo Switch) pokazuje początek nowego życia na wyspie, w tym różnorodne, ciekawe zajęcia, takie jak rozbijanie namiotu, majsterkowanie, tworzenie i dostosowywanie narzędzi, eksploracja i poznawanie nowych i powracających mieszkańców zwierząt.

Począwszy od premiery, do gry będą nieustannie dodawane bezpłatne aktualizacje, dzięki czemu gracze będą mogli cieszyć się sezonowymi treściami. Pierwsza aktualizacja, która jest już dostępna, dodaje „Dzień króliczka” w kwietniu. Aktualizacja oprogramowania dodaje również możliwość korzystania z funkcji online * dla członków Nintendo Switch Online.

Niezależnie od tego, czy grasz online *, czy lokalnie**, życie na wyspie jest jeszcze lepsze. W Animal Crossing: New Horizons na jednej wyspie może mieszkać do ośmiu osób. W trybie Party Play mieszkańcy mogą zadzwonić do trzech innych mieszkańców w celu jednoczesnego zwiedzania wyspy ***.

Na jednej wyspie może jednocześnie grać maksymalnie osiem osób za pośrednictwem lokalnej sieci bezprzewodowej lub gry online *.

Nawet bez wskakiwania do samolotu, obsada uroczych zwierzątek z indywidualnymi osobowościami żyje na wyspie. Przyjazne twarze, takie jak Tom Nook, Timmy i Tommy, pożyczą swoje usługi i chętnie pomogą w rozwoju każdej prosperującej społeczności, od mebli i wystroju wnętrz, po modernizację domu i udekorowanie go meblami i akcesoriami - niektóre z nich można nawet zaprojektować i spersonalizować.

Członkowie Nintendo Switch Online mogą teraz także korzystać z Nooka Linka, który jest częścią aplikacji Nintendo Switch Online, aby zeskanować kod QR projektu z poprzednich gier Animal Crossing: New Leaf lub Animal Crossing: Happy Home Designer prawdziwym smartfonem i następnie pobierać je na Animal Crossing: New Horizons. Po połączeniu online można również rozmawiać z przyjaciółmi, którzy także posiadają Animal Crossing: New Horizons za pomocą aplikacji na smartfony Nintendo Switch Online, używając smartfona jako klawiatury lub do czatu głosowego.

Animal Crossing: gracze Pocket Camp, którzy połączą swoje konto Nintendo z grą, otrzymają specjalną ofertę w grze Animal Crossing: Pocket Camp. Otrzymają również kod do pobrania, którego można użyć w Nook Stop w ramach usług dla rezydentów w Animal Crossing: New Horizons, aby zamówić specjalne przedmioty.

Po więcej informacji prosimy o odwiedzenie: https://ac-pocketcamp.com/en-GB/site/horizons

Gra Animal Crossing: New Horizons jest już dostępna w sklepach i na Nintendo eShop na konsloe Nintendo Switch. Gra jest kompatybilna zarówno z Nintendo Switch, jak i Nintendo Switch Lite. Oprócz gry do Nintendo Switch i Nintendo Switch Lite dostępne są tematyczne pokrowce inspirowane grafiką z gry Animal Crossing

Po więcej informacji o Animal Crossing: New Horizons, prosimy o odwiedzenie : http://www.nintendo.pl/switch/index.php?page=animalcrossingnewhorizons

* Wymagane połączenie internetowe podczas gry online. Aby korzystać z usług online, musisz utworzyć konto Nintendo i zaakceptować odpowiednią umowę. Obowiązuje Polityka prywatności konta Nintendo. Niektóre usługi online mogą nie być dostępne we wszystkich krajach. Gra online wymaga płatnego członkostwa online.

** W trybie wieloosobowym mogą być wymagane dodatkowe akcesoria, gry i / lub systemy, sprzedawane osobno

*** Do 8 graczy zarejestrowanych jako użytkownicy konsoli Nintendo Switch może mieszkać na jednej wspólnej wyspie, a maksymalnie czterech mieszkańców jednej wyspy może grać jednocześnie na jednej konsoli. Uwaga: na konsoli Nintendo Switch może istnieć tylko jedna wyspa, niezależnie od liczby zarejestrowanych użytkowników lub kopii gry używanych na jednej konsoli. Dla każdej unikalnej wyspy wymagana jest jedna konsola NIntendo Switch i jedna kopia gry.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.