Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

17. 2. 2020, Switch
 

Jeśli masz duży apetyt na pyszne łupy i kuszące skarby, masz szczęście, bo SNACK WORLD: THE DUNGEON CRAWL – GOLD jest już dostępny na Nintendo Switch. Żeby dowiedzieć się o co chodzi w grze, sprawdź SNACK WORLD: THE DUNGEON CRAWL – GOLD – Do broni! trailer.

Wydana przez LEVEL-5 gra, SNACK WORLD: THE DUNGEON CRAWL – GOLD to prześmieszny, fourth-wall-breaking roguelike RPG wypełniony obfitą porcją ciętej riposty i gry słów. Dołącz do bohaterskich łowców skarbów - Chup’a, Mayonna i gangu, którzy toczą ekscytujące bitwy przebijając się przez proceduralnie tworzone lochy, podczas slapstickowej, pełnej komedii misji,która ma na celu przywrócenie pokoju w krainie Tutti-Frutti.. Nikczemny Sultan Vinegar, próbuje wskrzesić Deodragon’a, Smörg’a Åsbord’a, zagrażając całemu Snack World. Ty musisz ich powstrzymać!

Przygotuj się do przygody, robiąc zakupy w supernowoczesnych sklepach z wyposażeniem, optymalizując sprzęt do zwodniczo głębokiej walki, która na ciebie czeka. Po odpowiednim przygotowaniu do bitwy możesz polować na skarb, unikając zdradliwych pułapek i pokonując brutalnych bossów w obłąkanych lochach. Użyj „przekąsek”, aby przywołać specjalnych sojuszników, którzy pomagają w bitwach; zmień sprzęt, zwany „jaras” w locie; i wykorzystaj przedmioty, aby zyskać przewagę w walce. Połącz siły ze znajomymi, aby pokonać wielkich bossów o jeszcze wstrętniejszym nastawieniu w trybie online * i co-opach ** dla maksymalnie czterech graczy.

Przygotuj się na kąsające przygody w lochach! SNACK WORLD: THE DUNGEON CRAWL —  GOLD jest już dostępne na Nintendo Switch.

* W czasie gry online wymagane jest połączenie internetowe. Aby korzystać z usług online, należy wytworzyć Nintendo Account i zaakceptować regulamin. Obowiązują Nintendo Account Privacy Policy. Niektóre usługi online mogą nie być dostępne w pewnych krajach. Gra online wymaga płatnego członkostwa Nintendo Switch Online.

**Do gry w lokalnym bezprzewodowym multiplayerze niezbędna jest jedna konsola i jedna kopia gry na każdego gracza.

 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.