Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

25. 6. 2021, Switch
 

Mario Golf: Super Rush,  to powrót serii Mario Golf w jej jak dotąd najszybszej odsłonie. Gracze mogą już dziś dołączyć do wielu bohaterów Grzybowego Królestwa w różnorodnych trybach wieloosobowych lub grając samemu, odpalając grę na Nintendo Switch. 

Proste sterowanie za pomocą przycisków sprawia, że zarówno nowi gracze, jak i doświadczeni zawodowcy z łatwością rozpoczną swoją grę. Wystarczy wycelować, wybrać siłę uderzenia i wysłać piłkę w powietrze. Podkręcanie uderzenia to skuteczna technika unikania zagrożeń, ponieważ spin piłki wpływa na to, jak toczy się ona po wylądowaniu. Dostępne funkcje pomagają pokonać trasę, w tym miernik strzału, który dostosowuje się do kąta nachylenia zbocza i skan, który ułatwia odczytywanie terenu. W pokonywaniu trasy pomaga kilka funkcji, w tym wskaźnik strzału, który dostosowuje się do kąta nachylenia zbocza, oraz skanowanie, które pozwala odczytać ukształtowanie terenu. Ponadto możliwe jest korzystanie z kontrolerów ruchu poprzez trzymanie kontrolera Joy-Con jak kija golfowego*.

Gracze mogą wybierać spośród 16 postaci z Grzybowego Królestwa, z których każda posiada inne atuty i jest wyposażona we własne unikalne ruchy specjalne. Pauline, Chargin' Chuck i King Bob-omb pojawią się po raz pierwszy w serii. Gracze mogą zmierzyć się na fairwayu z maksymalnie trzema innymi osobami, zarówno lokalnie, jak i online**, w rozmaitych trybach. A dzięki sześciu wspaniałym polom do wyboru, w tym standardowym i tym ze specjalnymi zagrożeniami, każda runda golfa jest inna. A to jeszcze nie wszystko, jeśli chodzi o grę w golfa w Grzybowym Królestwie. Darmowe aktualizacje gry, które zawierają dodatkowe pola i grywalne postacie, zostaną wydane w przyszłości. .

Dostępne tryby to Standard Golf, dynamiczny Speed Golf, Battle Golf – bardziej szalona odmiana Speed Golfa – oraz przypominający RPG tryb fabularny w Golf Adventure. W tym ostatnim trybie gracze mogą zapisać swoją postać Mii na trening golfa w prestiżowym klubie golfowym i przemierzyć wszystkie szczeble kariery, od żółtodzioba do zawodowca. Będą tu mogli wchodzić w interakcje ze znajomymi postaciami z Grzybowego Królestwa, uczyć się gry i podejmować różne wyzwania. Gracze mogą nawet przenieść swoją postać Mii – wraz z jej spersonalizowanymi statystykami – do innych trybów.

* Nie można korzystać z kontrolerów ruchu podczas trybu Golf Adventure.
** Wymagane jest połączenie z Internetem. Aby korzystać z usług online, należy utworzyć konto Nintendo i zaakceptować odpowiednią umowę. Obowiązuje Polityka prywatności konta Nintendo. Niektóre usługi online mogą nie być dostępne we wszystkich krajach. Gra online wymaga płatnego członkostwa online. 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.