Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

Przygotujcie się na dziką jazdę w grze Mario Kart 8 na Wii U, która ukaże się także w edycji limitowanej

Włączcie silniki na najwyższe obroty na trasach opierającym się prawom grawitacji. Najlepsi zawodnicy Mushrom Kingdom będą gotowi na starcie już 30. maja, kiedy ukaże się Mario Kart 8 na Wii U. Nintendo oficjalnie ogłosiło przygotowywaną Limitowaną Edycję pakietu gier Mario Kart 8 – do dyspozycji w przedzamówieniu.

[Cały artykuł]

Przedzamówienia-produkty bonusowe- etui z motywami Yoshi’s New Island!

Z miłą chęcią informujemy, że dnia 14 marca 2014 r., ukaże się nowa gra Yoshi’s New Island na Nintendo 3DS. Chcielibyśmy przedstawić wam mały prezent do przedzamówienia, który możecie dostać i wy! Chcielibyśmy również poinformować was o warunkach uzyskania produktów bonusowych, które będziemy dla was przygotowywać wraz z kolejno ukazującymi się, nowymi tytułami gier.

[Cały artykuł]

Nintendo Direct - Nintendo ustaliło datę wydania  Mario Kart 8  na dzień 30 maja!

W tym dniu przedstawiciele Nintendo zakomunikowali światu,że rozpoczyna sie nowa era ważnych dat, które w najbliższym czasie będą informować  fanów Nintendo o najnowszych tytułach gier na Wii U i Nintendo 3DS. 

[Cały artykuł]