Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

14. 5. 2020, Switch
 

Czy jesteś gotowy na ogromną dawkę zabawy? Przybyło specjalne zaproszenie do kolorowego świata wykonanego z papieru. Dołącz do Księżniczki Peach, Mario i Luigiego i weź udział w królewskim festiwalu origami już 17 lipca, kiedy Paper Mario:The Origami King pojawi się wyłącznie na Nintendo Switch. Podczas uroczystości pojawi się jednak pewien kłopot: Księżniczka Peach wydawała się ostatnio zachowywać trochę dziwnie. Aby dowiedzieć się więcej o jej tajemniczym zachowaniu zobacz zwiastun  na kanale Nintendo na YouTube Paper Mario: The Origami King - Arriving July 17th! (Nintendo Switch). Ponadto, nie mogący się doczekać fani  mogą już dziś wstępnie załadować grę z Nintendo eShop.

Wygląda na to, że Król Olly, który twierdzi, że jest władcą Królestwa Origami – uknuł spisek mający na celu przejęcie całego świata. Na papierze sprawa wygląda dość niebezpiecznie, więc  jest potrzebny ktoś kto uratuje ten dzień! W Paper Mario: The Origami King Mario stoi przed jednym z najbardziej ekscytujących wyzwań. Jakby tego było malo, Król Olly związał Zamek Księżniczki Peach gigantycznymi, kolorowymi serpentynami i przetransportował go na odległą górę. Przekształcił nawet stwory Bowsera w Składanych Żołnierzy i wciągnął ich do swojego spisku.

Na szczęście Mario jest wyposażony w szereg nowych narzędzi, które mogą mu pomóc zapewnić zwycięstwo. Nowa umiejętność o nazwie 1000-Fold Arms pozwala graczom wchodzić w interakcje z krajobrazem poprzez rozciąganie i ciągnięcie, obieranie i ujawnianie nowych lokalizacji, pomagając rozwiązywać zagadki i odkrywać niespodziewane rzeczy. Po drodze gracze zwrócą się o pomoc do starych i nowych sojuszników, takich jak bardzo dobra siostra Króla Olliego, Olivia, wraz z zastępem nieoczekiwanych sojuszników. Nawet sam Bowser nie podległ jeszcze kaprysom Króla Olliego a Mario przyjmie wszelką pomoc, jaką może dostać z otwartymi ramionami!

Paper Mario: The Origami King wprowadza nowy system walki oparty na toczących się arenach w kształcie okręgu, który pozwala graczom przetestować umiejętności rozwiązywania łamigłówek, jednocześnie rozmieszczając rozproszonych wrogów i maksymalizując zadane im ciosy. Mimo że wrogowie są wytworzeni z papieru, te dynamiczne bitwy turowe są dalekie od płaskich. Będziesz potrzebować bystrego umysłu, aby zwyciężyć.

Z bogatym w detale światem do odkrycia, nieoczekiwanymi minigierkami i niezliczonymi tajemnicami czekającymi na rozwiązanie, kolejna radosna przygoda Mario na Nintendo Switch jest gotowa dostarczyć ogromną ilość śmiechu.

Pierwsi nabywcy mogą dziś wstępnie załadować grę z Nintendo eShop. Przy tak wielu tytułach dostępnych na Nintendo Switch, użycie Wish List na Nintendo eShop może być dobrym sposobem na ich śledzenie. Teraz, aby było jeszcze wygodniej, można uzyskać dostęp do gier,  zarządzać nimi i dodawać je za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Nintendo poprzez Wish List. Dowiedz się więcej o tej nowej funkcji za pośrednictwem Nintendo Switch Wish List.

Paper Mario: The Origami King zostanie wydany na Nintendo Switch 17 lipca. Dołącz do Księżniczki Peach, Mario i Luigiego, biorąc udział w królewskim festiwalu origami i odkrywaj bogaty w detale świat z gotowymi minigierkami i niezliczonymi tajemnicami czekającymi na rozwiązanie..


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.