Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

18. 7. 2016, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, Nintendo 3DS, nowości
 

Dzielni Łowcy z całej Europy wyruszają na swoje największe łowy w dziejach w związku z premierą gry Monster Hunter Generations™ od firmy Capcom, wyłącznie na konsole z rodziny Nintendo 3DS, która 15 lipca miała swoją premierę.  

Monster Hunter Generations umożliwia grę na wiele zupełnie nowych sposobów dzięki wprowadzeniu  czterech różnych Stylów Łowów oraz nigdy wcześniej nie spotykanych rodzajów spektakularnych Artsów, będących robiącymi niesamowite wrażenie specjalnymi atakami i ruchami. Z kolei nowy tryb marudera (Prowler Mode) pozwala nowicjuszom na łatwiejszy start, a weteranom po raz pierwszy umożliwi spełnienie marzeń o wcieleniu się w Felyne. Wszystkie te nowe funkcje można wypróbować podczas grania samemu oraz w trybie multiplayer w sieci lokalnej lub online. Doświadczeni łowcy mogą nawet uzyskać zestaw bonusowych przedmiotów, jeśli grali wcześniej w Monster Hunter 4 Ultimate na tej samej konsoli z rodziny Nintendo 3DS.

W darmowym pakiecie startowym (Starter Pack) dostępnym do pobrania znaleźć można mikstury, pułapki i inne przydatne przedmioty, które ułatwią rozpoczęcie łowów  Co więcej, w pierwszy piątek każdego miesiąca do końca roku Capcom będzie wypuszczał darmowe misje i inne elementy wzbogacające rozgrywkę. Dzięki tym pakietom gracze staną przed nowymi wyzwaniami i będą mogli wyposażyć łowców i Felyne w stroje i broń inspirowane motywami z popularnych serii takich jak Fire Emblem, The Legend of Zelda czy Okami.

Osoby, które chcą dowiedzieć się więcej o świecie Monster Hunter Generations lub pragną odświeżyć swoją wiedzę na temat łowów, powinny sprawdzić oficjalny internetowy przewodnik po grze Monster Hunter Generations (w języku angielskim), gdzie można uzyskać przydatne informacje, o których powinien pamiętać każdy łowca. Nigdy nie było lepszego czasu, aby rozpocząć polowanie!

Gracze mogą w każdej chwili wypróbować Monster Hunter Generations  pobierając wersję demo z Nintendo eShop konsol z rodziny Nintendo 3DS, w której można wypróbować trzy główne rodzaje misji łowieckich, wszystkie cztery style łowów, czternaście typów broni i nowy tryb marudera. Wszystkie te funkcje można przetestować w grze jednoosobowej lub w trybie multiplayer w sieci lokalnej lub online. Początkującym łowcom w wejściu do gry z pewnością pomogą zawarte samouczki.

Wielu recenzentów już doceniło wprowadzone w Monster Hunter Generations  style łowów, nowe Artsy Łowców oraz tryb marudera:

„Ponadczasowa gra Monster Hunter” – Nintendo Life

„Na chwilę obecną jest to najprzyjemniejsza i najbardziej dynamiczna gra z serii Monster Hunter” – Game Reactor

„Najlepsza gra Monster Hunter w historii” – Digital Spy

„Monster Hunter Generations to świetne ukoronowanie dziesięciolecia serii. To także kapitalne uhonorowanie dorobku serii na konsoli Nintendo 3DS” – My3DS.pl

Na YouTube'ie udostępniony został premierowy zwiastun gry Monster Hunter Generations, The Hunt Begins. Aby zobaczyć więcej scen z gry, warto odwiedzić europejski kanał Monster Hunter na Twitchu

15 lipca odbyła się również premiera specjalnej edycji konsoli, New Nintendo 3DS XL  Monster Hunter Generations Edition. Jest to uderzająco czerwona konsola, którą wyróżnia wizerunek Fated Four, elitarnej grupy potężnych potworów. Do konsoli dołączona jest gra Monster Hunter Generations preinstalowana na karcie microSD o pojemności 4GB.

Dzięki dodaniu zupełnie nowych Stylów Łowów, Artsów Łowców i nowego trybu marudera nadeszła pora na największe łowy w dziejach w grze Monster Hunter Generations z konsolą New Nintendo 3DS XL Monster Hunter Generations Edition.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.