Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

15. 8. 2014, gry, nowości, Wii U
 

14 sierpnia  2014 –  Sonic – jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci świata gier video powraca już w listopadzie. SEGA poinformowała, że gra Sonic Boom: Rise of Lyric na  Wii U, rozwinięta przez firmę Big Red Button z LA oraz  gra Sonic Boom: Shattered Crystal na Nintendo 3DS, rozbudowana przez firmę Sanzaru Games z San Francisco, trafią na półki sklepowe już 21 listopada.

W Sonic Boom: Rise of Lyric a Sonic Boom: Shattered Crystal spotkacie się ponownie z gwiazdorską obsadą- Sonic, Tails, Knuckles, Amy oraz z nowymi bohaterami np. Sticksem – dzięki którym wspólnymi siłami pokonacie już dobrze znanych i silnych przeciwników. Gracze staną się częścią zupełnie nowej opowieści Sonic Boom, a wszystkie przeżycia zostaną przedstawione w nowym gameplayu, opierającym się o styl walki typu akcja-przygoda. Nowe postaci i otoczenie to nowa przygoda, która  będzie nawiązywać do wcześniejszych serii animacji komputerowych.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.