Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

8. 10. 2014, Nintendo 3DS, nowości, Wii U
 

Seria Smash będzie miała kontynuację 5 grudnia razem ze Super Smash Bros. na Wii U I dwoma seriami amiibo – 28 listopada i 19 grudnia.

Silne premiery w Europie, obu Amerykach I Australiii napędziły skumulowaną sprzedaż Super Smash Bros. na Nintendo 3DS  do wysokości ponad 2.8 milionów sztuk na całym świecie. Ta, pierwsza w ogóle, przenośna instalacja tej gry odbiła się głośnym echem wśród fanów i krytyków a jej wstępna sprzedaż nastroiła Nintendo na silny okres świąteczny.  

“Sezon na Smash” jest nastawiony na kolejną tendencję wzrostową, bo Nintendo uchyla rąbka tajemnicy na temat europejskiej premiery Super Smash Bros, na Wii U, z pierwszą serią bijatyki w HD, która pojawi się w sklepach 5 grudnia 2014. Pierwsza fala interaktywnych figurek amiibo pojawi się o tydzień wcześniej – 28 listopada. Dwanaśnie ikonicznych postaci Nintendo będzie zawartych w pierwszej rundzie a sześć kolejnych pojawi się wraz z drugą falą 19 grudnia.

Fani będą mogli zamówić samodzielną (pudełkową) wersję Super Smash Bros. Na Wii U w sklepach lub też zamówić przez Nintendo eShop, ale będą również mogli zakupić w sklepach jako część 2 pakietów od 5 grudnia:

Super Smash Bros. na Wii U + Mario amiibo : Ten zestaw zawiera kopię gry i pierwszorzędną figurkę Amiibo – kto inny jak nie Mario!

Super Smash Bros. na Wii U + GameCube Controller Adapter na  Wii U: Idealny zestaw dla fanów którzy dorastali grając w Super Smash Bros. Melee na Nintendo GameCube’a, ta limitowana edycja zawiera kopię gry i adapter pozwalający fanom podłaczyć kontrolery na Nintendo GameCube czy WaveBird do konsoli Wii U.

Również dostępne od 5 grudnia będą czarne Nint endo GameCube Controller – Super Smash Bros. Edition, jak i sam adapter GameCube Controller Adapter for Wii U.

Dodatkowo, pierwsza, wcześniej ogłoszona fala amiibo, interaktywnych figurek Nintendo z kategorii „toys-to-life” będzie w sprzedaży od 28 listopada. W pierwszej fali pojawi się 12 amiibo: Mario, Peach, Yoshi, Donkey Kong, Link, Fox, Samus, Wii Fit Trainer, Villager, Pikachu, Kirby i Marth.

Wczoraj Nintendo ogłosiło drugą falę Amiibo – w sprzedaży 19 grudnia - będzie ona zawierała te postaci: Zelda, Diddy Kong, Luigi, Little Mac, Pit i Captain Falcon.

Każde amiibo używa technologii NFC, aby współgrać z kompatybilnymi grami w nowy unikatowy sposób, dostarczając świeżych doznań gameplay i nową wartość dla użytkowników. Aby aktywować figurkę, gracz powinien ją po prostu postawić na punkcie NFC na GamePadzie Wii U - niektóre figurki posiadają kompatybilność z różnymi grami – nie potrzeba dodatkowych akcesoriów. Fani mogą kupić i kolekcjonować amiibo, żeby przenieść je bliżej gier i postaci które kochają. Więcej amiibo pojawi się w przeciągu 2015 roku.

Super Smash Bros. na Wii U będzie kompatybilne z amiibo od daty premiery 5 grudnia, podczas gdy inne planowane tytuły wspierające amiibo w przyszłości to: Super Smash Bros. na 3DS, Mario Kart 8, Captain Toad: Treasure Tracker, Mario Party 10 and Yoshi’s Woolly World na Wii U, i inne. Aby użyć amiibo, możliwe, że będzie potrzebna aktualizacja systemu dla tych i innych gier, które w przyszłości będa z amiibo kompatybilne.

 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.