Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

24. 4. 2015, Wii U
 

21 kwietnia 2015 – Już 29 maja Gracze z całej Europy będą mogli zanurzyć się w kolorowej strzelance akcji Splatoon. Co więcej, Nintendo ujawniło dzisiaj, że specjalny Splatoonowy Premium Pack Wii U będzie dostępny w sprzedaży od 19 czerwca. W skład tego in(k)nowacyjnego zestawu wchodzi płyta z grą Splatoon, konsola Wii U premium w kolorze czarnym, umożliwiająca przechowywanie do 32GB* danych oraz czarny GamePad Wii U.

Splatoon to nowa gra, która podobnie jak inne tytuły od Nintendo zapewnia rozrywkę dla całej rodziny i wyróżnia się kreatywną oryginalnością. Pełno w niej pryskania atramentem oraz walki o zajęcie terytorium. Tak jak kiedyś Mario Kart sprawił, że rodziny i przyjaciele zaczęli wspólnie grać w gry wyścigowe, tak Splatoon wita graczy w każdym wieku i o zróżnicowanych umiejętnościach w świecie strzelanek akcji.

W Splatoon gracze sterują Inklingami, postaciami, których wygląd można dostosować wedle uznania, zmieniającymi się w kałamarnice (Inkling Squids) po naciśnięciu przycisku. Po opryskaniu przeciwników oraz pokryciu planszy kolorowym atramentem, postacie mogą przyjąć formę kałamarnic i szybko przepłynąć przez swoje terytorium lub ukryć się na tle swojego koloru przed wrogami.

 

Splatoon umożliwia grę na wiele różnych sposobów. Drużyny z całego świata na pewno docenią możliwość zmierzenia się ze sobą online w walkach cztery-na-cztery w trybie wojny terytorialnej “Turf War”, w którym gracze mają za zadanie pokryć jak największą część planszy swoim atramentem – w zorientowaniu się w sytuacji pomocna będzie mapa wyświetlana na GamePadzie Wii U w czasie rzeczywistym. W trybie rankingowym “Ranked Battle” uzdolnieni gracze będą walczyć w intensywnych potyczkach o jak najwyższą pozycję na liście, natomiast “Battle Dojo” umożliwia lokalne pojedynki z przyjaciółmi. W Splatoon dostępna jest też rozbudowana kampania dla jednego gracza, która w sprytny sposób uczy jak przy pomocy atramentu pluskać, pryskać, skakać, chować się i wspinać na ściany – celem w niej jest powstrzymanie armii nikczemnego Octariana. Gracze mogą też wykorzystać figurki amiibo Splatoon (sprzedawane oddzielnie), aby uzyskać dostęp do specjalnych etapów pełnych wyzwań, w których można uzyskać wyposażenie normalnie niedostępne w grze.

Przygotuj się na pryskanie lub bycie opryskanym już 29 maja, kiedy gracze z całego świata zaczną walczyć o zaznaczenie swojego terytorium w zupełnie nowym rodzaju rozgrywki w Splatoon, nowej grze na Wii U dostępnej jako część Splatoonowego Premium Packa (w sprzedaży od 19 czerwca) oraz sprzedawanej oddzielnie. 

 

Polub  oficjalną stronę Splatoon na Facebooku, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami  o broniach, wyposażeniu, trybach gry i mapach dostępnych w grze!

 

KONIEC

 

Więcej informacji (w języku angielskim):
Strona internetowa Wii U http://wiiu.co.uk

Wii U (UK) na Facebooku http://facebook.com/WiiU.co.uk

Nintendo UK na YouTube’ie http://www.youtube.com/NintendoUK

Nintendo of Europe na Twitterze https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze https://twitter.com/nintendouk

 

Uwagi

* W zależności od posiadanej konsoli Wii U i jej wykorzystania, konieczne może być dokupienie dodatkowych urządzeń do przechowywania danych. Aby dowiedzieć się więcej na temat przechowywania danych Wii U, odwiedź naszą sekcję pomocy (dostępna w języku angielskim)( http://www.nintendo.co.uk/Support/Wii-U/Storage/Overview-676064.html) .


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.