Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

30. 9. 2015, gry, Nintendo 3DS
 

Na chwilę obecną w ramach tej marki można kupić ponad 20 klasycznych tytułów na Wii, w które można zagrać na Wii i Wii U*. Już 16 października bardzo się ona rozrośnie, bo dołączą do nich pierwsze gry na Nintendo 3DS,  których można doświadczyć grając na konsolach z rodziny Nintendo 3DS, w tym, między innymi, na Nintendo 2DS.

Nintendo of Europe planuje wydać ponownie sześć z najbardziej popularnych gier na Nintendo 3DS, które jak dotąd sprzedały się w Europie w ponad 3,8 miliona egzemplarzy**. Będą to:

 

The Legend of Zelda: A Link Between Worlds: Kontynuacja gry na Super NES z 1992, The Legend of Zelda: A Link to the Past – kolejna historia w królestwie Hyrule. Link wyposażony w nowe przedmioty i zdolność poruszania się po ścianach tak, jakby był na nich namalowany, musi pokonać lochy pełne niebezpieczeństw podczas swojej misji mającej na celu przywrócenie pokoju dwóm bardzo różnym światom.

 

Star Fox 64 3D: Drużyna Star Fox powraca w jednej ze swoich największych misji, niegdyś znanej w Europie pod tytułem Lylat Wars. W tej pełnej akcji strzelance 3D masz na celu pozbycie się swoich przeciwników lecąc przez zniszczone miasta i gęste pasy planetoid, Możesz także zmierzyć się z przyjaciółmi w lokalnym trybie dla wielu graczy.

 

nintendogs + cats: Wiesz jak to jest bawić się z wieloma szczeniakami i kociakami naraz? Zaopiekuj się nimi, naucz ich sztuczek, rób wiele innych ciekawych rzeczy i wyposaż je w różnorodne akcesoria. Gra dostępna jest w trzech wersjach (“French Bulldog” – buldog francuski, “Toy Poodle” – pudelek oraz “Golden Retriever”), które różnią się dostępnymi początkowo rasami psów, jednak w każdej z nich w trakcie rozgrywki można odblokować wszystkie dostępne rasy.

 

Mario Tennis Open: Porywająca gra w tenisa czeka na Ciebie i trzech Twoich przyjaciół, z którymi możesz połączyć się przez Internet lub lokalnie dzięki funkcji Local Play. Odbijaj piłkę przy pomocy zagrań takich jak, między innymi, topspin, backspin czy lob, a na koniec przygotuj się na wyprowadzenie oszałamiającego Chance Shota, który całkowicie skołuje Twojego przeciwnika!

 

Yoshi’s New Island: Yoshi i mały Baby Mario po raz kolejny wyruszają wspólnie na przygodę w klasycznej platformówce z Yoshim, której akcja rozgrywa się na planszach utrzymanych w sennej stylistyce. Zbieraj niezliczone przedmioty i przedostań się nawet przez największe przeszkody przy pomocy nowych Mega Eggdozerów (Mega Jajożerów).

 

Mario Party: Island Tour: Mnóstwo dobrej zabawy w Twojej kieszeni – w sam raz na przyjęcie! Zagraj we wszystkie 80 nowych mini-gierek, którymi możesz podzielić się z przyjaciółmi przy pomocy Download Play – dzięki jednej kopii gry świetnie może się bawić aż czterech przyjaciół.

 

Posiadacze konsol z rodziny Nintendo 3DS, w tym też Nintendo 2DS, będą mogli kupić te kultowe tytuły w atrakcyjnej cenie już od 16 października, kiedy wejdą one w skład marki Nintendo Selects.

 

Uwagi:

*Gry na Wii działają na konsoli Wii U w Trybie Wii (Wii Mode).

**Z wewnętrznych danych Nintendo o wynikach sprzedaży.

 

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: www.nintendo.pl                                  

Strona internetowa ConQuest entertainment: www.cqe.pl                                  

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

 

Więcej informacji – w języku angielskim:

Strona internetowa Nintendo 3DS http://www.nintendo3ds.co.uk/

Nintendo of Europe na Twitterze https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze https://twitter.com/nintendouk

Nintendo 3DS na Facebooku https://www.facebook.com/nintendo3dsuk


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.