Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

16. 10. 2020, Switch
 

Mario Kart Live: Home Circuit to zupełnie nowe doświadczenie ze świata Mario Kart na Nintendo Switch. Wykorzystując technologię AR, aby wypełnić lukę między wirtualnym światem Mario Kart i realnym światem mieszkania, Mario Kart Live: Home Circuit w dzisiejszej premierze ożywia szybkie i szalone sporty motorowe w Królestwie Grzybów dzięki połączeniu rozgrywki na ekranie i fizycznych wyścigów gokartów.

Mario Kart Live: Home Circuit oferuje szybką konfigurację i grę: rozpoczynając sesję, gracze najpierw umieszczą cztery bramki w przestrzeni, a następnie po kolei przejeżdżają przez każdą z nich tak, aby stworzyć układ toru. Po przygotowaniu toru rozpocznie się ściganie. W każdym wyścigu znane elementy z gier Mario Kart wpływają na fizyczny gokart, przenosząc szaloną zabawę w zupełnie nowy wymiar. Na przykład złapanie grzyba w grze zwiększa prędkość fizycznego gokarta, podczas gdy uderzenie czerwoną skorupą zatrzyma go na torach. 

Gokart jest przeznaczony do ścigania się po różnych płaskich powierzchniach w pomieszczeniach, takich jak drewniane podłogi, laminat, płytki i wykładziny z krótkim włosiem, więc na jednym torze można łączyć wiele różnych typów nawierzchni.

Gra oferuje wiele zabawnych trybów:
  • Grand Prix: Gracze mogą przetestować swoje umiejętności ścigając się z Koopalingami w ośmiu pucharach na łącznie 24 różnych trasach.
  • Wyścig Dostosowany: Ten tryb daje graczom jeszcze więcej pola do popisu. Mogą zaprojektować nie tylko fizyczny układ toru, ale także dodać zagrożenia, przedmioty i wiele więcej, aby ożywić naprawdę wyjątkowe kreacje.
  • Próba Czasowa: Gracze tworzą tor, a następnie ścigają się, aby wyznaczyć jak najszybszy czas - rywalizując albo z własnym rekordem, albo z innym graczem, przekazując mu kontroler, aby też mógł wziąć udział w ekscytującej Próbie Czasowej. Ten tryb wymaga tylko jednej konsoli Nintendo Switch i jednego egzemplarza Mario Kart Live: Home Circuit.
  • Tryb Lustrzany: Specjalnie zaprojektowany dla tych, którzy mają ochotę na dodatkowe wyzwania, ten tryb pozwala na odtwarzanie wszystkich torów Grand Prix w lustrzanym odbiciu, przy czym skręty w prawo stają się skrętami w lewo i znane stanie się nieznanym.

Stworzony we współpracy Nintendo i Velan Studios, zestaw Mario Kart Live: Home Circuit zawiera jednego gokarta - z Mario lub Luigi za kierownicą, w zależności od wybranego zestawu - plus cztery bramki, dwa znaczniki trasy, które można wykorzystać do ulepszenia torów i kabel USB do ładowania gokarta. Oprogramowanie jest dostępne do bezpłatnego pobrania z Nintendo eShop i po pobraniu synchronizuje się z fizycznym hardware gokarta.* Z wieloma konsolami Nintendo Switch i kopiami Mario Kart Live: Home Circuit, aż 4 graczy może ścigać się ze sobą w trybach Grand Prix lub Wyścigu Dostosowanym.** 

* Jest wymagane połączenie internetowe.

** Na każdego gracza wymagana jest jedna konsola Nintendo Switch lub Nintendo Switch Lite i jedna kopia Mario Kart Live: Home Circuit.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.