Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

Z
Kod:
UMNP00039
EAN (kod kreskowy):
4897016415692
Ilošč sztuk w opakowaniu:
1
Waga:
1 kg
Producent:
Minix

Nie można kupić produktu.

Gwarancja 24 miesiące
Stan Fabrycznie nowy
Kolor Srebrny
Kod produktu AK23
Producent Minix
Wymiary 9 cm x 5.7 cm x 1.5 cm
Waga 99 g
Porty Port USB-C, HDMI, 2xUSB 3.0, Ethernet, Czytnik Kart SD i TF
Adapter Minix Neo C to jeden z najbardziej zaawansowanych z dostępnych na rynku adapterów USB-C Multiport. Urządzenia pozwala na rozszerzenie funkcjonalności urządzeń wyposażonych w port typu USB-C, który coraz częściej wykorzystywany jest w nowo prezentowanych laptopach, czy telefonach.
Adapter USB-C jest w szczególności dedykowany do najnowszych modeli notebooków Apple MacBook, które firma z Californi wyposażyła jedynie w port USB-C. Chcąc podłączyć do nich większą ilość urządzeń, lub też urządzenia nie wyposażone w odpowiedni wtyk należy skorzystać z odpowiedniej przejściówki. Adapter umożliwia również jednoczesne ładowanie urządzenia (takiego jak np. Apple Macbook 12) i korzystanie z dodatkowych portów.
4.jpg

Adapter wyposażony jest w porty:

  • HDMI (umożliwia podłączenie zewnętrznego monitora i przesył obrazu o rozdzielczości nawet 4k Ultra HD)
  • 2 porty USB 3.0 (umożliwiają przesył danych i ładowanie zewnętrznych urzadzeń prądem do 3A przy podłączonym źródle prądu i do 0,6A bez zewnętrznego zasilania)
  • Port Gigabit Ehternet (po zainstalowaniu sterowników pozwala łączyć się z sieciami i urządzeniami poprzez LAN)
  • Czytnik kart SD
  • Czytnik kart TF
  • Port USB-C (dzięki niemu nie tracimy możliwości ładowania urządzenia podczas korzystania z adaptera. podłączenie do niego zewnętrznego zasilania jest zalecane przy korzystaniu z większej ilości portów, czy używaniu urządzeń wymagających większej ilości energii np. dyski zewnętrzne)
Minix Neo C może pełnić funkcję stacji dokującej umożliwiając prace na zewnętrznym monitorze dzięki wykorzystaniu portu HDMI, a także rozszerzając możliwości komputera o komunikacje z wieloma innymi urządzeniami.
Adapter oczywiście doskonale sprawdzi się również w przypadku innych urządzeń wyposażonych w port USB-C. Zdecydowanie rozszerza on możliwości laptopów, w których producent zdecydował się na umieszczenie tego wejścia, a nowoczesnym smartfonom pozwala odczytywać dane takie jak np. zdjęcia z pendrive'ów, czy kart pamięci.
Minix Neo C wykonany jest z aluminium, co nadaje mu prestiżu i potwierdza tylko najwyższą jakość tego urządzenia. Przewód z końcówką USB-C zastosowany w adapterze jest dodatkowo zabezpieczony przed uszkodzeniami grubą izolacją z tworzywa sztucznego o fakturze takiej jak produkty Apple, a przy samych łączeniach zastosowano dodatkowe kołnierzyki, które powinny zapewnić wysoką trwałość, aby urządzenie mogło służyć przez lata.


Brak komentarzy..