Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

Z
Kod:
UMNP0018X6
EAN (kod kreskowy):
4897016415197
Ilošč sztuk w opakowaniu:
1
Waga:
0.3 kg
Producent:
Minix

Nie można kupić produktu.

Firma Minix Technology Limited wprowadziła pod koniec października najnowszy model urządzeń typu Set Top BOX. Urządzenie nazywane jest też jako Android Smart Box Tv. Generalnie jest to Mini Komputer. Urządzenie otrzymało nazwę X6 i jest kolejnym boxem z serii NEO.

                                                                      

 

Zalety urządzeń typu box w porównaniu z tabletem i laptopem używanym do filmów na telewizorze jest znaczna. Tablet posiada akumulator i ogranicza to czas jego pracy, gdy podłączymy na stałe zasilanie zauważymy niestety jego podwyższoną temperaturę - co niekorzystnie wpływa na jego płynną pracę.

Laptop z kolei używany do oglądania filmów na tv nie przegrzewa się bo ma chłodzenie wentylatorem i da się niestety słyszeć dość wyraźnie jego dźwięk.

Niestety i laptop i tablet musi być podłączony na czas oglądania kablem hdmi i po zakończeniu trzeba odłączyć.

Dla tych powyższych problemów powstał BOX TV. Nie ma przegrzewania nawet w ciągłej pracy. Minimalna konstrukcja daje nam możliwość ukrycia- schowania za telewizorem. nie ma wtedy konieczności odłączania kabli.

W związku z zastosowaniem procesorów o bardzo niskim zużyciu energii max 5W pozostawione włączone mogą być nawet na 365dni w roku.

Dzięki wejściom USB możemy podłączyć klawiaturę, myszkę bezprzewodową albo dyski twarde albo w osobne wejście kartę SD max 64 GB.

 

 Minix X6 odtwarza wszystkie najpopularniejsze formaty video. Nowością w całej serii Neo jest wsparcie w tym modelu dla kodeka H.265, DAT, MPEG, MPE, MPG, TS, TP, VOB, ISO, AVI, MP4, MOV, 3GP, FLV, MKV, M2TS, MTS, M4V, WMV, ASF, RM (720p), RMVB (720p), a nawet H.264 oraz H.265 HEVC 1080p. Pełne Odtwarzanie wideo HD 1080p i streamów z sieci.

NEO X6 zaprojektowano z myślą o użytkownikach oglądających multimedia Full HD 1080p. Zarówno te z ogólnodostępnych nośników SD HDD Pendrive czy popularnych treści multimedialnych z sieci. Doskonały do serwisów VOD IPLA czy TVN. W tym egzemplarzu zastosowano ulepszoną wersję pilota podczerwieni. X6 jest wyposażony w szybkie Wifi 802.11n z zewnętrzną anteną, zaprojektowany do obsługi prędkości bezprzewodowej do 150Mbps. Gwarantuje to płynne strumieniowanie multimediów.

 

Sterowanie odbywa się za pomocą pilota dołączonego w zestawie. Specjalnie w tej wersji zastosowano ulepszoną wersje pilota w porównaniu do innym modeli seri Neo. Albo dokupić możemy Pilota (myszkę powietrzną) do wyboru jest też myszka powietrzna z klawiaturą QWERTY na odwrocie. Można sterować za pomocą każdej dostępnej klawiatury USB albo każdą myszką przewodowo lub przez wifi. Gdy mamy już taki zestaw to wówczas zamieniamy nasz telewizor w Centrum rozrywki. Do dyspozycji mamy setki tysiące aplikacji w google play.

 

Urządzenie takie służy miedzy innymi do:

·         przeglądania internetu

·         słuchania muzyki z sieci lub dysków SD czy Pendrive

·         udostępniania zawartości naszego dysku w domowej lub ogólnej sieci

·         oglądania filmów HD FullHD

·         rozmów skype inne VOIP

·         telewizja internetowa

·         VOD IPLA TVN

·         gry - dostępne z google sklep

·         monitoring video

·         rozmowy Skype

·         Router - udostępniane internetu innym

·         serwer plików (wiele aplikacji)

·         XBMC multimedialna platformaBrak komentarzy..


Powiązane produkty