Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

MINIX NEO Z83-4 PRO

T
Kod:
UMNP00071
EAN (kod kreskowy):
4897016416446
Ilošč sztuk w opakowaniu:
0
Waga:
0.6 kg
Producent:
Minix

MINIX NEO Z83-4 z Windowsem 10 Pro (64-bit) z Vesa uchwytem

Komputer w dłoni 

NEO Z83-4 Pro to Mini PC s pasywnym chłodzeniem. To rozwiązanie jest bezkonkurencyjne, ultra kompaktowego i dodaję dużą moc. Jest doskónały do pracy, grania i do zabawy. Jest on wyposażony procesorem Intel Cherry Trail Quad-Core.

Świetne rozwiązanie chłodzenia

Nowoczesne rozwiązanie pasywnego chłodzenia NEO Z83-4 realizuje doskonałą równowagę pomiędzy szybkością, temperaturą, mocą i absolutną ciszą. Nie zawiera ruchome elementy i bez problemu działa bez hałąsu, podczas jakiejkolwiek pracy. W dodatku NEO Z83-4 jest bardzo oszczędny, aż o 80% zużyje mniej Energi niż zwykłe komputery stacjonarne.


Moc komputera stacjonarnego

Dzięki 32GB Samsung eMMC (MLC) pamieći, NEO Z83-4 zapewni użytkownikom wysoki komfort i moc, którą oczekują od produktów MiniX. NEO Z83-4 jest w dodatku wyposażony 802.11ac dwupasmowym Wi-Fi adapterem i giga bitowym Ethernet portem co jest ulepszenie niż w poprzednim produkcie NEO Z64-W.

Wielofunkcyjne PC

NEO Z83-4 pro jest wyposażone dualnym wyjściem (Mini DP a HDMI). Skuteczny jest także do przeglądania internetu, multi-taskingu i bez problemu działają na nim programy biurowe. Doskonałe HTPC, zapewnia świetne doświadczenie i emocje podczas oglądania filmów w waszym pokoju (aż 4K @ 30fps).

Vesa uchwyt jako bonus w opakowaniu

Brak komentarzy..


Powiązane produktyżyczenie specjalne


captcha image

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.