Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

Kod:
NSH025
EAN (kod kreskowy):
8595142715902
Ilošč sztuk w opakowaniu:
5
Waga:
1.9 kg
Objętość:
10 l
Producent:
Nintendo

Specjalny zestaw zawiera wszystko, co potrzebne

W tym specjalnym zestawie konsoli Nintendo Switch znajdziesz wszystko, co potrzebne do tego, abyś mógł od razu rozpocząć grę. W sumie opakowanie zawiera:

  • konsolę Nintendo Switch 
  • stację dokowania dla Nintendo Switch
  • lewy Joy-Con
  • prawy Joy-Con
  • akcesoria Joy-Con grip 
  • dwa paski na rękę Joy-Con 
  • adaptoNintendo Switch AC 
  • kabel HDMI
  • Grę Splatoon 2
  • Grę Super Mario Odyssey

Nadszedł czas na zmianę

Inklingowie powracają! Tradycyjne bitwy 4 na 4 z gry Splatoon wracają w kontynuacji oryginalnego, przełomowego hitu wraz z nowymi wymiarami, modnymi trendami i arsenałem, jak choćby dwa pistolety Splat Dualies. Gracze mogą walczyć na telewizorze lub w drodze. Jeśli dodatkowo użyją Nintendo Switch Pro Controller, sprzedawany osobno, lub Joy-Conów, zawsze mogą mierzyć z pomocą żyroskopu. Splatoon 2 wspiera lokalne gry i online multiplayer. Gra będzie również wpierać voice chat za pomocą nowej aplikacji Nintendo Switch  dla smarfonów, a po wydaniu będzie dodawać kolejne mapy, dodatki i bronie, tak jak w przypadku poprzednich wersji.

Powrót legendarnej zabawy do serii Super Mario

Pierwsza gra sandbox z Mario w roli głównej od czasów Super Mario 64 na konsoli Nintendo 64 i Super Mario Sunshine na konsoli Nintendo GameCube. Gracze będą podróżować przez ogromne światy 3D i zbierać specjalne księżyce, którymi będą zasilać statek Maria o nazwie Odyssey. Królestwa na całym świecie są pełne tajemnic i niespodzianek, a Mario może ubrać się w całą masę kostiumów i pracować z otaczającym go środowiskiem na różne sposoby, np. prowadząc pojazdy lub badając okolicę w trybie 2D Pixel Mario. Nowy partner Maria, Cappy, da mu dodatkowo szereg nowych umiejętności, np. rzucanie czapką lub władanie rzeczami, które do tradycyjnej zabawy Mario wnoszą mnóstwo świeżych czynności i definują całą tę nową przygodę. Gracze doczekają się też zupełnie nowych lokalizacji, np. New Donk City, zastawionego wieżowcami.

Graj kiedykolwiek, gdziekolwiek i z kimkolwiek!

Nintendo Switch to przełomowa domowa konsola. Można ją bowiem nie tylko podłączyć do telewizora w domu, ale także szybko przetransformować na handheld z dotykowym ekranem 6.2. Po raz pierwszy w historii gracze mogą cieszyć się pełnowartościowym konsolowym przeżyciem kiedykolwiek i kdziekolwiek! Ekran dotykowy działa przy promowanych grach. Wytrzymałość baterii może wahać się aż do sześciu godzin, w zależności od danej gry i warunków, w jakich konsola jest używana. Poza stacją dokowania można również ładować konsolę za pomocą standardowego konektora USB typu C!Brak komentarzy..