Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

T
Kod:
UQ237
EAN (kod kreskowy):
4713213513477
Ilošč sztuk w opakowaniu:
1
Waga:
6 kg
Objętość:
30 l
Producent:
Qnap

 

Model TVS-951X jest zaopatrzony w dwurdzeniowy procesor Intel® Celeron® 3865U z małym zużyciem energii, dwukanałową pamięć 2 GB/8 GB DDR4 (aż 32 GB) i ma hybrydowe wykonanie pozycji dysków (łącznie z pięcioma 3,5“ pozycji dysków i czterema 2,5“ slotami SSD), które obsługuje aż dziewięć dysków w tej samej przestrzeni co 5-pozycyjny NAS. Jeśli w danych pozycjach są zainstalowane 2,5“ SSD, możesz zezwolić na technologie SSD cache i automatyczne stopniowanie Qtier, żeby polepszyć ogólną wydajność sestemu. Ponieważ SSD nadal są bardziej przystępne cenowo, model TVS-951X oferuje bardzo wydajne i niedrogie rozwiązanie dla klientów SMB. Model TVS-951X też dysponuje wbudowanym portem 10GBASE-T/NBASE-T, żebyś mógł zbudować przestrzeń z szybką siecią 10GbE.

Struktura hybrydowa do umożliwienia SSD i stopniowanego magazynowania

Ceny SSD wciąż się obniżają, ale stworzenie rozwiązania, które w pełni używa SSD jest dla większości użytkowników wciąż poza zasięgiem – zwłaszcza jeśli chcą pamięci o dużej pojemności. Model TVS-951X oferuje możliwość użycia hybrydowej struktury zapisywania, która wykorzystuje zalety dysków twardych oraz SSD w celu zaoferowania wielkiej pojemności i wysokiej wydajności. Elastycznie możesz rozmieszczać aplikacje na SSD, ustawić SSD cache lub przy pomocy technologii Qtier™ automatycznie stopniować często używane pliki w SSD dla maksymalnej prędkości dostępu. Użytkownicy mogą używać tych funkcji do pełnej optymalizacji użytkowania pamięci modelu TVS-951X.

Dwurdzeniowy CPU Intel® Celeron® 3865U 1,8 GHz 7. generacji

TVS-951X jest zaopatrzony 14nm dwurdzeniowym procesorem Intel® Celeron® Kaby Lake 3865U 1,8 GHz, dwukanałową pamięcią 2 GB/8 GB DDR4 (až 32 GB), obsługą SATA 6Gb/s i SSD i oferuje duże prędkości odczytu/zapisu i zachowuje duże prędkości również przy szyfrowaniu AES-NI.

Szybkie podłączenie do sieci 10GbE

TVS-951X ma wbudowany port sieciowy 10GBASE-T, żeby można było zapewnić szybkie połączenie z siecią 10GbE. Modelu TVS-951X możesz używać z przełącznikiem 10GbE firmy QNAP (sprzedawany osobno) dla ulepszenia swojej sieciowej infrastruktury, żebyś miał do dyspozycji szybszy transfer, oraz dla płynniejszej pracy trudnych aplikacji. Model TVS-951X, tak jak przełączniki 10GbE od QNAP obsługują pięcioobiegową sieciową technologię NBASE-T (10G / 5G / 2,5G / 1G / 100M), więc nie musisz zastępować obecnych kabli kat. 5e, 6 i 6a w swojej obecnej sieciowej infrastrukturze.

Przekodowanie video 4K w czasie rzeczywistym

TVS-951X zaopatrzony w zaawansowaną grafikę Intel® HD Graphics 610 obsługuje dwukanałowe dekodowanie hardware 4K H.264/H.265 i przekodowywanie video w czasie rzeczywistym i umożliwia przenos video do uniwersalnych formatów, które można łatwo odtwarzać na różnych urządzeniach*. Możesz też oglądać wysokiej jakości multimedialne pliki 4K na HDTV przy pomocy wyjścia HDMI lub przy pomocy Plex® Media Server vysílat multimediální soubory do mobilních zařízení a zařízení pro vysílání médií (jako je DLNA®, Roku®, Apple TV®, Amazon Fire TV® i Chromecast™). Zdalny pilot QNAP RM-IR004 (sprzedawany osobno) można skonfigurować przez aplikację QButton i dostosować czynności pojedynczych przycisków w celu zapewnienia bardziej efektywnego środowiska NAS.

Luz z Roon bez komputera

Roon, odtwarzacz muzyczny dla miłośników muzyki, identyfikuje każdą muzykę zapisaną na urządzeniu NAS i gromadzi ją we wzajemnie połączonej cyfrowej bibliotece. Muzykę można przeglądać i odtwarzać przez aplikację Roon na dowolnym kompatybilnym urządzeniu dla najlepszych multimedialnych przeżyć. TVS-951X obsługuje aplikację Roon Server w QTS App Center i zapewnia wydajność, dużo miejsca i SSD cache dla optymalizacji muzyki. Jest to doskonały wybór dla optymalnego muzycznego przeżycia!

Bądź bardziej produktywny

System operacyjny QTS kierowany aplikacjami oferuje rozwiązanie do ułatwienia przechowywania plików, zarządzania, wyszukiwania i wielu więcej. Dzięki aplikacji File Station możesz wyświetlać i zarządzać plikami nie tylko z urządzenia TVS-951X, ale również z różnych źródeł pamięci urządzenia; OCR Converter umożliwia wyodrębniać tekst z obrazków; Qfiling pomaga automatyzować organizację plików, a Qsirch pomaga w szybkim wyszukiwaniu plików.

Ochrona danych przy pomocy slajdów

Slajdy pomagają chronić Twoje dane za pośrednictwem zupełnego zapisywania stanu systemu NAS i metadanych. Jeśli dojdzie do niechcianego wyrzucenia lub edycji pliku, możesz przy pomocy slajdów z aplikacji Storage & Snapshots Manager lub File Station taki plik szybko odnowić do wcześniej zapisanego stanu. Slajdy QNAP są na poziomie blokowania i zapisują tylko zmienione dane. Nie tylko w ten sposób oszczędzasz miejsce, ale obniżasz czas potrzebny na zapisywanie i odnawianie danych. Model TVS-951X obsługuje aż 256 slajdów na grupę/LUN i aż 1 024 slajdów ogółem.

Blokujący iSCSI LUN: Idealny do wirtualizacji magazynu

Urządzenie TVS-951X obsługuje blokujący iSCSI LUN, który umożliwia godne zaufania i bardziej odizolowane środowisko niż plikowy LUN. Dzięki obsłudze VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® i Windows Server® 2016 model TVS-951X zapewnia rozwiązanie dla wirtualizacyjnego środowiska i wspiera również VMware VAAI i Microsoft ODX dla zwiększenia wydajności odciążeniem serwera dla serwerów ESXi i Hyper-V, obsługuje też dodatek QNAP vSphere Client i administratora QNAP SMI-S z ulepszoną efektywnością pracy i zarządzania przy wirtualizacyjnych aplikacjach.

NAS jako platforma większej ilości systemów operacyjnych

Virtualization Station i Container Station oferują kompleksowe rozwiązanie dla tworzenia wirtualizowanych środowisk w celu polepszenia firmowej infrastruktury IT, przepływu pracy i produktywności.

Virtualization Station

Virtualization Station umożliwia pracę z większą ilością wirtualizacyjnych urządzeń z systemem Windows®, Linux®, UNIX® a Android™ na modelu TVS-951X. Za pośrednictwem przeglądarki możesz użyć Virtual Network Computing (VNC) do pracy wirtualnych komputerów. Virtualization Station jest idealnym rozwiązaniem dla organizacji, które używają więcej aplikacji na jednym NAS.

Container Station

Container Station integruje niewymagające systemowo wirtualizacyjne technologie LXC i Docker®. Ze zintegrowanego rejestru Docker Hub® możesz pobrać aplikacje dla łatwego importu/eksportu aplikacji kontenerowych i zarządzania kontrolą dostępu i używać w ten sposób zalet łatwej instalacji, przenośności i wysokiej skuteczności.

QVR Pro – zupełnie nowe rozwiązanie nadzoru

Rozwiązanie nadzoru QVR Pro od QNAP umożliwia zorganizowanie ograniczonego, niezależnego miejsca na dane z nadzoru na modelu TVS-951X i używać zalet skalowalnego miejsca. Dzięki QVR Pro znacznie ułatwione jest zarządzanie kametą, alokacja miejsca, żywe wyświetlanie kamery i odtwarzanie. Możesz też używać webkamerę USB jako kamery sieciowej przy pomocy aplikacji QUSBCam2 i kiedykolwiek zdalnie monitorować kanały z nadzoru przy pomocy aplikacji mobilnej QVR Pro Client.

Wielopunktowe zapisywanie, dostęp i synchronizacja plików

Urządzenie TVS-951X centralnie zapisuje dane, pliki i obsługuje protokoły SMB/CIFS, AFP i NFS do udostępniania plików między urządzeniami z systemami operacyjnymi Windows®, Mac® i Linux®/UNIX. Wraz z Qsync (urządzenie, które zamieni Twój QNAP NAS w bezpieczne i pojemne centrum danych do synchronizacji plików) jakikolwiek plik nagrany na TVS-951X będzie udostępniony dla wszystkich podłączonych urządzeń, np. komputerów, notebooków i urządzeń mobilnych. Hybrid Backup Sync może łatwo pomóc Ci z zapisywaniem lub synchronizacją danych w modelu TVS-951X do kolejnych urządzeń QNAP NAS, oddalonych serwerów lub cloudowych miejsc dla łatwego odnowienia po awarii.

CPU : Dwurdzeniowy procesor Intel® Celeron® 3865U 1,8 GHz
Grafika: Intel® HD Graphics 610, Przyspieszenie szyfrowania, AES-NI
Pamięć systemowa : 2 GB DDR4 (1 x 2 GB)
Maksymalna pamięć:  32 GB (2 x 16 GB)
Slot pamięciowy:  2 x SODIMM DDR4, s dvoukanálovou podporou
Pamięć Flash:  512MB DOM
Pozycje dla dyskowych jednostek:
5 x 3,5" HDD SATA 6 Gb/s
4 x 2,5" SSD SATA 6 Gb/s
Kompatybilność jednostek dyskowych :
• 3,5" HDD SATA 6Gb/s
• 2,5" HDD SATA 6Gb/s
• 2,5" SSD SATA 6Gb/s
• 2,5" SSD SATA 6Gb/s
Obsługa przyspieszenia : SSD cache 
10 gigabitový port Ethernet: 
1 x RJ45 10GBASE-T, obsługa prędkości 10 G/5 G/2,5 G/1 G/ 100 M
Gigabitový Ethernet port:  1 x RJ45
Porty USB:  3 x USB 3.0 (Z przodu: 1; z tyłu: 2)
Kopiowanie na USB jednym dotykem : z przodu: USB 3.0 typu A
Wyjście HDMI:  1 x HDMI v1.4b, do 4096 x 2304, 24 Hz
Czytnik IR: Tak, obsługa zdalnego pilota QNAP RM-IR004 (opcjonalnie)
Dźwięk: 
głośnik
1 x 3,5 mm wyjśniowy dźwiękowy konektor
Notatka: Głośnika i wyjściowego dźwiękowego konektora nie można używać jednocześnie.
Wskaźnik LED: Stan/zasilanie, LAN, USB, HDD 1–5, SSD 1–4
Przyciski : Zasilanie, Reset, Kopiowanie na USB jednym dotykiem
Wykonanie: stołowe
Wymiary (Wysokość x Szerokość x Głębokość) 182 x 225 x 224 mm
Waga : 3,53 kg 
Moc (W) :
Tryb czuwania HDD: 23,38 W
Przy pracy: 39,37 W
(z 5 x 1TB HDD i 4 x 120GB zainstalowanym SSD)
Zasilacz : ładowarka 120 W 100–240 V AC
Wentylator: 1 x 14cm inteligentny wentylator (12 V DC)Brak komentarzy..