Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

N
Kod:
UMNP00225
EAN (kod kreskowy):
8595142714387
Ilošč sztuk w opakowaniu:
0
Waga:
0.6 kg
Producent:
Rikomagic


 

Opłacalny zestaw Rikomagic MK06 + MK706 Air mouse z klawiaturą

4K Ultra HD Video Streaming

MK06 jest potężne multimedialne centrum z którym przeżyjesz mnóstwo zabawy. Możesz przeglądać strony internetowe, odtwarzać 4K UHD videa, streamować w realnym czasie, korzystać z aplikacji jako są na przykład KODI, możliwe jest odtwarzanie przez port USB. Spróbujcie także radio internetowe, usługi audio jako jest audio streaming, Skype, android gry i inne. 

Quad-Core Cortex A53 (64-bit) procesor

MK06 jest wyposażone procesorem Quad-Core ARM Cortex-A53 AMLogic S905 , który zapewnia wyjątkową moc i oszczędność energii. Nie jest nie zbędne wyłączać urządzenie, MK06 jest wyprodukowane z zabudowanym systemem, który kontroluje przegrzanie i posiada standby tryb. Możliwe jest używanie go 24/7/365 godzin w roku.

Penta-Core Mali-450 grafika

Graficzny chip Mali-450 GPU ma graficzną moc i oferuje świetną jakość obrazu. MK06 potrafi wszystkie najnowsze gry Android ™ z łatwością i jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich fanów gier.

Filmowe doświadczenie


MK22 jest zbudowany dla video fanów i przynosi fanom bogate i intensywne filmowe doświadczenie. Z funkcją video wyjściem aż 4K @ 60Hz, dla otrzymania najwyższej jakości odtwarzania medii. Przed instalowana multimedialna przestrzeń KODI oferuje intuitywne sterowanie i świetne możliwości streamu i multimedialnego treść z internetu i z sieci lokalnej lub urządzeń przenośnych.

Android ™ 5.1 Lollipop

MK06 oferuje ulepszoną moc aplikacji i umiejętność reagować za pomocą OS Android 5.1 Lollipop Rikomagic launcher oferuje umiejętność szybko znaleźć to co szukacie. FOTA (firmware-Over-The-Air) aktualizacja systemu znaczy, że wszystkie aktualizacje będą dostępne do ściągnięcia i instalowane automatycznie. 

Ultra oszczędny

Nowa generacja 64-bitowej architektury CPU w MK22 jest jedną z najlepszych w swojej klasie oszczędności. Minimalne zużycie energii też oznacza, że MK22 możliwe używać 24 godzin dziennie bez jakiegokolwiek strachu z rachunku za prąd.

 Brak komentarzy..