Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

Kod:
NSS300
EAN (kod kreskowy):
045496421816
Ilošč sztuk w opakowaniu:
20
Waga:
0.05 kg
Producent:
Nintendo

Parametr Opis
Rodzaj Akcji
Lokalizacja Angielski
PEGI 12

Weź z sobą epicką grę Hyrule Warriors gdziekolwiek chcesz! Gra Hyrule Warriors: Definitive Edition jest finalną wersją gry. Zawiera wszystkie dodatki DLC i dodatkowo nowe kostioumy dla Linka i Zeldy inspirowane najnowszą grą The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Wraz z postępem gry pojawią się kolejne postacie, każda z niezwykłymi atakami i typami broni.  Zbieraj Rupeeny i inne pożyteczne przedmiotym aby jeszcze wylepszyć swoją broń i stworzyć odnaki, które można wykorzystać do rozwinięcia umiejętności twoich bojowników. Kolejną nowością jest na przykład możliwość przełączania między postaciami, co pozwala na strategiczne rozmieszczenie bojowników i dzięki temu zupełnie nowe sposoby, jak pokonać przeciwnika. 

Zupełną nowością jest postać Linkle, dziewczyny żyjącej w małej wiosce pełnej Cuccos i uzbrojonej w dwie ręczne kusze, dzięki czemu roszerza się ilość postaci. Gracz może postawić się większej ilości postaci, strategicznie je rozmieścić po polu walki i przełączać między nimi tak, aby móc zawsze brać udział osobiście w tych najcięższych bojach. Brak komentarzy..