Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

N
Kod:
UB603
EAN (kod kreskowy):
8595142715841
Ilošč sztuk w opakowaniu:
6
Waga:
1.5 kg
Objętość:
10 l
Producent:
UMAX

Specyfikacja:

Wymiary: 320x320x20 mm
Waga: 3 kg
Kolor : Czarny
Kolor LED : Biały
Bateria: LiIon 200mAh
Ładowanie: Micro USB konektor
Zakres pomiaru: 0,2 – 180 kg
Standardowe odchylenie: 50g
Bezprzewodowy transfer: Bluetooth 4.0
Aplikacja mobilna: Feelfit Health Fitness Tool

Unikalna technologia do pomiaru tętna

Oprócz indych parametrów US30HRC umie zmierzyć tętno i wraz z pozostałymi danymi przenieść do aplikacji mobilnej z możliwością śledzenia historii pomiaru. Wartość tętna można śledzić przy pomiarze również na ekranie wagi. Dowiesz się w ten sposób o swoim ciele więcej, niż oczekiwałeś. Oprócz tego ta unikalna waga może, dzięki swojej konstrukcji, dokładnie mierzyć na dywanie, dzięki czemu możesz ją umieścić gdziekolwiek w domu.

UMAX Smart Scale US30HRC to waga nowej generacji, która używa zaawansowanej technologii do śledzenia wagi i wielu innych parametrów ciała, łącznie z tętnem. UMAX Smart Scale US30HRC analizuje aż 15 różnych parametrów, np. ilość tłuszczu w ciele, mięśnie szkieletowe, tłuszcz trzewowy, nawodnienie, proteiny, wiek metaboliczny lub BMI i mierzy masę za pomocą bioelektrycznej impedancyjnej analizy (BIA). Waga jest podłączona bezprzewodowo (Bluetooth) ze świetną aplikacją mobilną, co pozwala kontrolować zmierzone dane, których potrzebujesz do przejęcia kontroli nad swoją kondycją. Wykorzystana technologia ITO bez metalowych części, opatentowany system pomiaru i dobrej jakości materiał zapewniają długotrwałą wysoką dokładność pomiaru.    

Kontroluj swoje ciało – 15 parametrów
Masa
Tętno
BMI
Tłuszcz
Ocena postury
Masa bez tłuszczu
Tłuszcz podskórny
Trzewiowy tłuszcz
Nawodnienie
Mięśnie szkieletowe
Masa mięśni
Masa kości
Proteiny
BMR
Wiek metaboliczny

Świetna aplikacja i dane w cloudzie
Aplikaja mobilna dla iOS i Android zapewnia nie tylko aktualne wyniki pomiaru, ale również ich historię. Przy ważeniu wyniki są bezprzewodowo przenoszone do aplikacji. Dane są zapisywane na Twoim koncie w cloudzie, co zapewnia, że ich nie stracisz.

Mierz całą rodzinę i sprawdzaj przyjaciół
W aplikacji możesz łatwo dodać kolejnych członków rodziny, a ich dane będą do nich przyporządkowane. Według wagi aplikacja rozpozna, do kogo należą dane. Możesz też zaprosić przyjaciół za pomocą e-maila i śledzić w aplikacji ich parametry. Tak samo Twoi przyjaciele zobaczą Twoje wyniki w telefonie.

 Brak komentarzy..


Najczęsciej oglądane