Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

UMAX U-Band 101HR Black

Z
Kod:
UB503
EAN (kod kreskowy):
8595142714578
Ilošč sztuk w opakowaniu:
1
Waga:
0.1 kg
Producent:
UMAX

Nie można kupić produktu.

U-Band 101HR to sportowa opaska ze świetnym designem i łatwą obsługą, motywuje do poruszania się, ale także w aplikacji pokazuje Waszą jakości snu wraz z historią. Oprócz dużego 0,91" wyświetlacza sterowanego tylko dotykiem i łatwym ładowaniem poprzez USB komputera na pewno docenicie mnóstwo innych funkcji jako powiadomienie na połączenie, SMS, lub z serwisów społecznościowych  jako jest  Facebook, Twitter, WatsApp i inne.  

Mierzy aktualny puls 24 godzin
U-Band 101 HR mierzy w małych interwalach 24 godzin dziennie puls za pomocą senzoru fotoelektrycznego w kombinacji z przemyślanym i dokładnym algorytmem i dzięki temu zapewnia dokładne informację o frekwencji pulsu. 

Śledzenie aktywności całego dnia
Niezależnie gdzie jesteś, zabudowany sensor zapisuje twoje kroki, odległość, czas aktywności i spalanie kalorii. Jeżeli se ustawicie możliwość ostrzeżenie przy długim czasie siedzenia, opaska cię o tym poinformuje wibracjami.

Automatyczne mierzenie jakości spania i budzenia
U-Band 101 HR automatycznie rozpoznaje Waszą jakość spania, Po synchronizacji danych z aplikacją  możecie se sprawdzać on-line kiedy spicie najlepiej a kiedy się przebudzacie i ustawić cichy alarm.
 

Otrzymywanie powiadomień o nadchodzących połączeniach telefonicznych 
Przy otrzymaniu połączenia włączą się U-Band 101 HR wibrację i wyświetli się imię albo numer, jeżeli Wasz telefon jest w zasięgu 6metrów.

Zdalne fotografowanie
Użytkownik może zdalnie robić zdjęcia ze swojego telefonu za pomocą przycisku na opasce albo kręceniem nadgarstku. 

Powiadomienie o zgubieniu telefonu
Jeżeli będzie między wami i waszym telefonem duża odległość opaska włączy wibracje.

Funkcja znajdź telefon
Opaska posiada funkcje znalezienia telefonu, wystarczy przełączyć ją do właściwego trybu i kliknąć na  wyświetlacz opaski.Telefon zacznie dzwonić i włączać wibrację, w tedy będzie wam lżej telefon odnaleźć.

Jednorazowa aktywność
Opaska może także mierzyć i pojedynczą aktywność na przykład ćwiczenie, bieganie, badminton, koszykówkę i inne. Po włączeniu funkcji włączy się odliczanie. Po skończeniu akcji możecie se wynik sprawdzić w aplikacji. 


Dedykowana aplikacja w języku polskim– VeryFitPro
Aplikacja do zsynchronizowania  danych z opaską jest bardzo czytelna i łatwa w obsłudze. Posiada wszystkie aktywności w ciągu dni, tygodni i miesięcy. Użytkownik może se ustawić dzienny cel w ilości kroków i spania. Dobrym pomocnikiem jest funkcja alarmu. Nie brakują automatyczne aktualizację firmwaru. Aplikacja jest kompatybilna s Google-Fit (HealthKit).

 

Udostępnianie wyników i przebiegów w serwisach społecznościowych
Jakiekolwiek zdjęcie z aplikacji możecie jednym przyciskiem rozpowszechniać w serwisach społecznościowych albo wysłać do skrzynki pocztowej.Brak komentarzy..