Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

UMAX U-Band 107 Plus HR

T
Kod:
UB508
EAN (kod kreskowy):
8595142715315
Ilošč sztuk w opakowaniu:
1
Waga:
0.1 kg
Producent:
UMAX


 

Mierzy aktualny puls 24 godzin
U-Band 107 Plus HR mierzy w małych interwalach 24 godzin dziennie puls za pomocą senzoru fotoelektrycznego w kombinacji z przemyślanym i dokładnym algorytmem i dzięki temu zapewnia dokładne informację o frekwencji pulsu. 

Śledzenie aktywności całego dnia
Niezależnie gdzie jesteś, zabudowany sensor zapisuje twoje kroki, odległość, czas aktywności i spalanie kalorii. Jeżeli se ustawicie możliwość ostrzeżenie przy długim czasie siedzenia, opaska cię o tym poinformuje wibracjami.


Jednorazowa aktywność
Opaska może także mierzyć i pojedynczą aktywność na przykład ćwiczenie, bieganie, badminton, koszykówkę i inne. Po włączeniu funkcji włączy się odliczanie czasu. Po skończeniu akcji możecie se wynik sprawdzić w aplikacji. 

Możliwość podłączenia GPS
Mobilna aplikacja oferuje dwie możliwości śledzenia aktywności. Albo z danymi z GPS albo za pomocą map.

Instrukcja właściwego oddychania
Opaska posiada funkcje właściwego oddychania. Na wyświetlaczy się wyświetla kiedy nastąpi wdech a kiedy wydech według pulsu.

Opaska pokazuje na wyświetlaczu także aktualną pogodę i prognozę na 2 dni do przodu. 

Automatyczne mierzenie jakości spania i budzenia
U-Band 107 Plus HR automatycznie rozpoznaje Waszą jakość spania, Po synchronizacji danych z aplikacją  możecie se sprawdzać on-line kiedy spicie najlepiej a kiedy się przebudzacie i ustawić cichy alarm.

Otrzymywanie powiadomień o nadchodzących połączeniach telefonicznych 
Przy otrzymaniu połączenia włączą się U -Band 107 Plus HR wibrację i wyświetli się imię albo numer, jeżeli Wasz telefon jest w zasięgu 10 metrów.

Zdalne fotografowanie
Użytkownik może zdalnie robić zdjęcia ze swojego telefonu za pomocą przycisku na opasce albo kręceniem nadgarstku. 

Powiadomienie o zgubieniu telefonu
Jeżeli będzie między wami i waszym telefonem duża odległość opaska włączy wibracje.

Funkcja znajdź telefon
Opaska posiada funkcje znalezienia telefonu, wystarczy przełączyć ją do właściwego trybu i kliknąć na  wyświetlacz opaski.Telefon zacznie dzwonić i włączać wibrację, w tedy będzie wam lżej telefon odnaleźć.

Dedykowana aplikacja w języku polskim– VeryFitPro
Aplikacja do zsynchronizowania danych z opaską jest bardzo czytelna i łatwa w obsłudze. Posiada wszystkie aktywności w ciągu dni, tygodni i miesięcy. Użytkownik może se ustawić dzienny cel w ilości kroków i spania. Dobrym pomocnikiem jest funkcja alarmu. Nie brakują automatyczne aktualizację firmwaru. Aplikacja jest kompatybilna s Google-Fit (HealthKit).

Udostępnianie wyników i przebiegów w serwisach społecznościowych
Jakiekolwiek zdjęcie z aplikacji możecie jednym przyciskiem rozpowszechniać w serwisach społecznościowych albo wysłać do skrzynki pocztowej.Brak komentarzy..