Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

N
Kod:
UB513
EAN (kod kreskowy):
8595142715988
Ilošč sztuk w opakowaniu:
1
Waga:
0.1 kg
Producent:
UMAX

 

Opaska z kolorowym ekranem i dwukolorowymi paskami w opakowaniu

Inteligentna opaska U-Band 116HR Color ma duży kolorowy dotykowy ekran 0,96" i zaprowadza w ten sposób zupełnie nowy, atrakcyjny trend w tej dziedzinie. Wykonanie pasków jest unikalne, dwukolorowe, czerwono-czarne i zielono-czarne. W zestawie znajdziecie obydwa dwukolorowe paski, które łatwo wymienicie w ciągu dnia zgodnie z humorem czy do pary z ubraniem.

Czujnik światła do zmieniania jasności ekranu

U-Band 116HR Color oferuje unikalną funkcję ustawienia jasności ekranu zgodnie ze światłem, dzięki wbudowanemu senzorowi światła (tak jak w telefonach komórkowych). Ta wyjątkowa funkcja zapewni dobrej jakości widok na ekran opaski za wszelkich okoliczności i oszczędza baterię.

Pomiar tętna 24 godziny

U-Band 116HR Color mierzy w krótkich interwałach, przez 24 godziny dziennie tętno, dzięki fotoelektrycznemu czujnikowi wraz z dokładnym algorytmem, zapewniając tak szczegółowe dane o kontynualnym tętnie, żebyście znali zakres frekwencji tętna w ciągu dnia i podczas wysiłku fizycznego.

Pomiar aktywności fizycznej w ciągu dnia

Nieważne, gdzie jesteście, wbudowany czujnik zapisze kroki, odległość, czas aktywności i spalone kalorie. Jeśli ustawicie funkcję ostrzeżenia o długim siedzeniu, opaska w porę wam o tym przypomni za pomocą wibracji.

Jednorazowa aktywność fizyczna

Opaska oferuje również pomiar ograniczonej czasowo aktywności fizycznej, jak ćwiczenia, bieg, badminton, basketball i inne. Po włączeniu tej funkcji zacznie odliczać czas. Po skończeniu można śledzić aktywność w aplikacji w telefonie.


Możliwość podłączenia GPS

Aplikacja mobilna oferuje możliwość śledzenia aktywności fizycznej wraz z danymi z GPS na telefonie, wraz z mapą trasy podczas aktywności.

Pogoda

Opaska pokazuje na kolorowym ekranie aktualną pogodę, jeśli jest połączona z komórką.

Łatwe i szybkie ładowanie

Ładowanie opaski jest bardzo łatwe. Wystarczy wyjąć z paska i podłączyć do portu USB w komputerze lub ładowarki USB.

Automatyczny pomiar jakości snu
U-Band 116HR automatycznie rozpozna wasz stan snu, wraz ze stopniem snu i czasem, kiedy byliście przebudzeni. Po synchronizacji danych z aplikacją mobilną użytkownik może kontrolować graf on-line, pokazujący trend snu, i ustawić cichy alarm, który obudzi was o poranku..

Ustawienie alarmów

Możecie ustawić w aplikacji kilka rodzajów alarmów na konkretny czas, a opaska w porę ostrzeże was wibracjami.

Ustawienie wibracji

W aplikacji możecie dla danego typu ostrzeżenia (połączenie przychodzące, siedzenie, wiadomości, itd.) ustawić różne rodzaje wibracji i ich długość. Dzięki temu rozpoznacie, o jaki alarm chodzi, czy ktoś dzwoni, czy przyszła ważna wiadomość.

Alert o połączeniu przychodzącym

Przy połączeniu przychodzącym U-Band 116HR Color zacznie cicho wybrować i pokaże numer dzwoniącego, jeśli telefon jest w zasięgu opaski (do 7-10 metrów). Nie przegapicie żadnego ważnego telefonu.

Nieograniczone notyfikacje z telefonu

W aplikacji można ustawić, z jakich aplikacji i jaki typ notyfikacji chcecie użyć do wibracji na opasce, np. dla SMS, dzwonienia, e-maila, portali społecznościowych, whatsapp, skype, siedzenia, alarmów itp. Łatwo można wybrać dowolną aplikację, z której chcecie dostawać ostrzeżenia na opasce.


Łatwa aplikacja po polsku - Zeroner Health Pro 

Aplikacja do synchronizacji danych z opaską jest bardzo intuicyjna i łatwa w użyciu. Oferuje wszelkie przeglądy aktywności w ciągu dni, tygodni i miesięcy. Użytkownik może ustawić dzienny cel ilości kroków i snu,ustawić czas bezczynności, po którym opaska zacznie wibrować. Można również ustawić alarm na konkretną godzinę. Nie brakuje funkcji automatycznego update firmware opaski. Aplikacja jest kompatybilna z Google-Fit (HealthKit) do udostępniania danych o aktywnościach. Dane są zapisywane w serwerze pod kontem, są więc chronione w przypadku zgubienia telefonu.Brak komentarzy..