Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

P
Kod:
UB514
EAN (kod kreskowy):
8595142716121
Ilošč sztuk w opakowaniu:
1
Waga:
0.1 kg
Producent:
UMAX

Model:
Umax U-Band 130Plus HR Color

Kolor: 
Czarny

Chip: 
Nordic

Czujnik tętna:
Silicon labs

Czujnik ruchu :
Kionix

Wibracje : 
Tak

Ekran : 
0.96" kolorowy

Sterowanie :
ruchem, guzikiem

Bluetooth:
Bluetooth 4.0+EDR

Zasięg Bluetooth:
6-10 m

Wymiary:
240 x 16 x 11mm

Waga: 
22g

Baterie:
65mAh

Standby:
5-10 dní

Temperatura pracy :
-10 až 45 C

Czas ładowania : 
60-120 minut

Port ładowania :
USB port na modulu

Pamięć:
7 dní

Wodoodporność: 
IP67 (nie przeznaczony do pływania i nurkowania)

Aplikacja:
VeryfitPro

Systém operacyjny dla aplikacji: 
iOS 7.0 i wyższy, Android 4.4 i wyższy (Bluetooth 4.0 i wyższy)

W przystępnej cenie i z dużym kolorowym ekranem
U-Band 130Plus HR Color to opaska w przystępnej cenie z dużym kolorowym ekranem i wieloma świetnymi funkcjami, łącznie z kontynualnym mierzeniem tętna, mierzeniem aktywności fizycznej i notyfikacjami z telefonu.  

Mierzenie tętna przez 24 godziny
U-Band 130Plus HR Color w krótkich interwałach mierzy przez 24 godziny dziennie tętno, dzięki fotoelektrycznemu czujnikowi w kombinacji z dopracowanym i dokładnym algorytmem i zapewnia w ten sposób dokładne dane o kontynualnym tętnie, żebyś miał informacje o zakresie tętna w ciągu dnia i w czasie ćwiczeń.

Mierzenie aktywności fizycznej w ciągu dnia
Nie ważne, gdzie jesteś, wbudowany czujnik rozpoznaje kroki, odległość, czas aktywności i spalone kalorie. Jeśli ustawisz funkcje alertu długiego siedzenia, opaska w porę Cię ostrzeże przez wibracje.

Jednorazowa aktywność
Opaska oferuje również mierzenie ograniczonej czasowo, konkrétnem aktywności, takiej jak ćwiczenie, bieg, badminton, basketbal i inne. Po włączeniu tej funkcji zacznie odliczać czas. Po skończeniu można śledzić tę aktywność w aplikacji w telefonie.

Możliwość podłączenia GPS przez aplikację
Aplikacja moblina oferuje możliwość śledzenia aktywności fizycznej wraz z danymi z GPS w telefonie, łącznie z mapą z trasą przy aktywności.

Automatyczne mierzenie jakości snu
U-Band 130Plus HR Color automatycznie rozpozna Twój stan snu, wraz ze stopniem snu i czasu, w którym byłeś przebudzony. Dla synchronizacji danych z aplikacji mobilnej użytkownik może kontrolować graf on-line, pokazujący trend snu, i ustawić cichy alarm, który cicho Cię obudzi.

Ostrzeżenie o przychodzącej rozmowie
Przy rozmowie przychodzącej U-Band 130Plus HR Color zacznie cicho wibrować i wyświetli imię dzwoniącego lub numer, o ile telefon jest w zasięgu opaski (do 10 metrów). Nie przegapisz żadnej ważnej rozmowy.

Fotografowanie na odległość
Użytkownik może sterować smartphonem do zrobienia zdjęcia poprzez naciśnięcie guzika na opasce lub obrócenie nadgarstka.

Łatwa aplikacja – VeryFitPro
Aplikacja do synchronizacji danych z opaską jest bardzo intuicyjna i łatwo się jej używa. Oferuje wszelki przegląd aktywności w ciągu dni, tygodni i miesięcy. Użytkownik może ustawić dzienny cel ilości kroków i snu, ustawić czas bezczynności, po którym opaska ostrzeże przez wibracje. Użyteczne jest również ustawienie alarmów na konkretną godzinę. Nie brakuje funkcji automatycznego update’u firmwaru opaski. Aplikacja jest kompatybilna z Gogole-Fit (HealthKit) do udostępniania danych o aktywnościach.

 Brak komentarzy..


Powiązane produkty