Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

UMAX U-Sonic White

N
Kod:
UB801
EAN (kod kreskowy):
8595142715995
Ilošč sztuk w opakowaniu:
1
Waga:
0.5 kg
Producent:
UMAX

Umax U-Sonic White dla czystego i promiennego uśmiechu
Kompaktowo i ergonomicznie zaprojektowana szczoteczka do zębów Umax U-Sonic White bardzo szybko daje olśniewające efekty przy czyszczeniu zębów. Dzięki pięciu programom czyszczenia i dobrej jakości główce do usuwania pigmentacji z powierzchni zębów zobaczysz efekty już po kilku dniach użytkowania. 

Programy czyszczenia
Clean: Program do codziennego czyszczenia zębów. Szybkość  34 800 drgań/min. 
White: Program do wybielania zębów. Dwie minuty czyszczenia dla usunięcia nieczystości i kolejne 30 sekund dla wypolerowania zębów. Szybkość 33 000 - 40 000 drgań/min.
Polish: Program do promiennego uśmiechu, polerowania zębów. Szybkość 35 000 drgań/min.
Soft: Delikatne czyszczenie zębów i dziąseł. Szybkość 33 000 drgań/min.
Sensitive: Czyszczenie wrażliwych zębów i dziąseł. Odpowiednie również dla początkującego użytkownika. Szybkość 28 200 drgań/min.

Usuwa kilkakrotnie więcej zanieczyszczeń
U-Sonic White dostanie się do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej. W porównaniu z klasyczną szczoteczką usunie do 8 x więcej zanieczyszczeń z Twoich zębów.

Polepsza stan dziąseł
Dzięki technologii sonicznej U-Sonic White zapewni optymalne czyszczenie powierzchni dziąseł między zębami. Dzięki temu stan Twoich dziąseł polepszy się już po kilku tygodniach.

Bielsze zęby
U-Sonic White osiąga zdecydowanie lepsze efekty w wybielaniu zębów niż klasyczna szczoteczka, ponieważ lepiej usuwa pigmentację z powierzchni zębów. Twoje zęby będą bielsze już po pierwszym tygodniu użytkowania.

Program Sensitive
W programie Sensitive możesz bezpieczniej czyścić swoje wrażliwe zęby i dziąsła. Ten program możesz używać przez kilka pierwszych dni, zanim przyzwyczaisz się do nowego sposobu czyszczenia zębów.

Technologia soniczna


Technologia soniczna tworzy dynamiczny strumień cieczy, która dostaje się między zęby i wzdłuż dziąseł, zapewniając dobrej jakości, ekonomiczne czyszczenie. 

Smart minutnik
Po 30 sekundach minutnik zwróci uwagę na upłynięcie 1/4 czasu czyszczenia. Dzięki temu możesz lepiej zaplanować czyszczenie jamy ustnej i każdej ćwierci poświęcić wystarczająco dużo czasu. Cykl czyszczenia jest zaprogramowany na 2 minuty i pomaga dotrzymać minimalny czas czyszczenia zębów, polecany przez specjalistów.

Ładowanie bezprzewodowe
Po jednym ładowaniu możesz czyścić zęby prawie przez cały mięsiąc. Po rozładowaniu baterii łatwo włożysz szczoteczkę do stacji ładującej i podłączysz do ładowarki 5V (np. od telefonu).Brak komentarzy..