Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

Z
Kod:
UMM200V44
EAN (kod kreskowy):
8595142715186
Ilošč sztuk w opakowaniu:
1
Waga:
1.5 kg
Producent:
UMAX

Nie można kupić produktu.

Cenowo dostępny 14,1" Full HD Cloudbook z 4GB RAM i CZ/US klawiaturą Lekki UMAX VisionBook 14Wi Plus to laptop z wagą tylko 1,1 kg i długą wytrzymałością baterii. Oferuje świetny 14,1 palcowy IPS ekran z Full HD rozdzielczością 1920x1080 z wysoką jakością obrazu. Nie brakuje Wifi i Bluetooth. Do podłączenia zewnętrznych urządzeń jest do dyspozycji port USB 2.0 i USB 3.0 port. Możliwe jest także podłączenie zewnętrznego monitora lub HD telewizora za pomocą HDMI portu. Pocieszy także 2 MP kamera na przedniej stronie laptopa

 Sercem laptopa jest najnowszy 4 rdzeniowy procesor Intel® ATOM x5 Z8350 Cherry Trail z Intel HD grafiką gen. 8. VisionBook 14Wi Plus jest sprzedawany z systemem operacyjnym Windows 10, 4GB i 32GB pamięcią wewnętrzną, którą jest możliwe powiększyć aż o 128 GB za pomocą slotu do micro SD karty. Dzięki Wi-Fi i bluetooth się podłączycie z VisionBookem 14Wi Plus do internetu i innym urządzeniami gdziekolwiek. 

Windows 10 Home z nowymi możliwościamiW urządzeniu został zainstalowany najnowszy system operacyjny Windows 10 Home oferujący wiele możliwości, które wpływają na zwiększenie funkcjonalności notebooka. System ten jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Dodatkowym atutem jest nowoczesne przeglądarka Microsoft Edge, która umożliwia m.in. dodawanie i dzielenie się notatkami bezpośrednio na stronach internetowych.

Microsoft EdgeW przeglądarce Microsoft Edge możecie szybciej przejść do konkretnej akcji. Piszcie notatki bezpośrednio w stronę internetową i publikuj je.Brak komentarzy..