Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

UMAX VisionBook 14Wi-S

N
Kod:
UMM200V41
EAN (kod kreskowy):
8595142715520
Ilošč sztuk w opakowaniu:
5
Waga:
1.5 kg
Producent:
UMAX

Elegantny i cenowo dostępny 14,1" Cloudbook


UMAX VisionBook 14Wi-S to laptop z wagą tylko 1,27 kg i długą wytrzymałością baterii. Oferuje świetny 14,1" IPS ekran z rozdzielczością 1366x768  i wysoką jakością obrazu. Do podłączenia urządzeń wewnętrznych są przygotowane USB porty USB 2.0 i USB 3.0. Laptop jest możliwe także podłączyć do wewnętrznego monitora lub HD telewizora za pomocą HDMI portu. Pocieszy także 2 MP kamera na przedniej stronie laptopa.

 Sercem laptopu jest najnowszy 4 rdzeniowy procesor Intel ATOM x5 Z8350 Cherry Trail, który jest produkowany grafiką Intel 8.generacje. VisionBook 14Wi-S  posiada 2GB RAM, pamięć wewnętrzną 32 GB, którą można rozszerzyć ąz o 128GB za pomocą slotu dla karty micro SD. Dzięki Wi-Fi i Bluetooth się podlączycie do internetu gdziekolwiek. 

Nowe Windowsy 10 nadchodząW urządzeniu został zainstalowany najnowszy system operacyjny Windows 10 Home oferujący wiele możliwości, które wpływają na zwiększenie funkcjonalności notebooka. System ten jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Dodatkowym atutem jest nowoczesne przeglądarka Microsoft Edge, która umożliwia m.in. dodawanie i dzielenie się notatkami bezpośrednio na stronach internetowych.

 

Microsoft Edge


W przeglądarce Microsoft Edge możecie szybciej przejść do konkretnej akcji. Piszcie notatki bezpośrednio w stronę internetową i publikuj je.Brak komentarzy..