Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

UMAX VisionBook P70 LTE

P
Kod:
UMM200P70
EAN (kod kreskowy):
8595142714691
Ilošč sztuk w opakowaniu:
1
Waga:
0.8 kg
Objętość:
10 l
Producent:
UMAX

Umax VisionBook P70 LTE przedstawia unikalną kombinacje tabletu i smartfona s dwoma slotami na karty SIM i technologią 4G LTE do szybkiego internetu.


Phablet ma tylko grubość tylko 7mm i oferuje duży 6,98" IPS ekran i świetne wyposażenie. Potężny 4 rdzeniowy procesor Qualcomm zapewnia płynną prace systemy operacyjnego Androida  5.1.podczas przeglądania internetu, odtwarzania multimediów czy grania gier. VisionBook P70 LTE Wam oferuje duży i jakościowy ekran. Nie brakuje nawet GPS odbiornika.

4 rdzeniowy procesor Qualcomm 

Procesory tego producenta znajdziecie w najtańszych telefonach ale także w tych najmocniejszych telefonach i tabletach na świecie. Qualcomm Snapdragon 210 jest przeznaczony do cenowo dostępnych urządzeń jest to ulepszenie modelu Snapdragon 200. Ulepszenia się także doczekała graficzna część w której się mieści Adreno 304. Nowy chip se poradzi z odtwarzaniem i nagrywaniem Full HD widea i przede wszystkim użytkownicy mogą korzystać z internetu  za pomocą technologi LTE. Ten Phablet świetnie mieści się do ręki i w opakowaniu znajdziecie także flip pokrowiec, który chroni tablet podczas przenoszenia.


4G LTE technologie

LTE to obecnie najszybszy standard mobilnego Internetu. Prędkość pobierania danych wynosi nawet 172,8 Mb/s podczas ściągania nagrywania, przez co przeglądanie Internetu lub streaming filmów i muzyki odbywa się bez opóźnień czy przerw na buforowanie. Standard LTE wyznacza nową erę w technologii łączności mobilnej.

System operacyjny Android 5.1 Lollipop


System operacyjny jest zbudowany na systemu Android i jego wersji 5.1 Lollipop, której nie brakuje Google Play, który służy do instalowania aplikacji. Tablet się teraz o wiele łatwiej i płynniej i szybciej można obsługiwać niż kiedykolwiek przed tym. 

 Brak komentarzy..