Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

W
Kod:
UMNP00057
EAN (kod kreskowy):
8809154177789
Ilošč sztuk w opakowaniu:
1
Waga:
1 kg
Producent:
Xtreamer

Nie można kupić produktu.


 

Główne cechy:
- Procesor Realtek 1295DD
- HW - HD Audia DTS i Dolby Digital
- System Android TV 6.0 z Google Play
- 2G DDR3 RAM, 16GB eMMC
- Gbit LAN i Dual band Wi-Fi 802.11ac/bgn
- Pozycja dla wewnętrznej 3,5“ SATA HDD aż 4TB
- HDMI 2.0 wyjście (4096 x 2160 60 FPS)
- HDMI wejście z funkcją nagrywania i PIP
- USB 3.1 Type C port
- cichy
- Gratis Xtreamer Air mouse 

4K TV Box z twardym dyskiem, USB 3.1 i HDMI 

Xtreamer eXpress oferuje cztero-rdzeniowy procesor Realtek 1295DD z HW Dolby i DTS, chip graficzny Mali T820. Oprócz odtwarzania widea na UHD TV w rozdzielczości 4K z kodekami H265 do eXpress  twardego dysku. USB 2.0 i USB 3.1 port i HDMI wejście z możliwością natychmiastowego lub zaplanowanego nagrywania widea na dysk.

Design nowego modelu pochodzi z ulubionej generacji Prodigy. Twardy dysk z objętością aż 4TB jest możliwe włożyć z przedniej strony urządzenia. Xtreamer przerobił użytkownika przestrzeń z podkreśleniem na łatwe obsługiwanie, jako system operacyjny służy Android TV 6.0 z Google Play. EXpress posiada szybki Gigabitowy ethernet port, dualny Wifi adapter łącznie z dwoma antenami, optycznym SPDIF cyfrowym wyjściem, SD slotem i oprócz trech portów USB 2.0 tu znajdziecie jescze szbyki port USB 3.1  port do podłączenia wewnetrznych urządzeń (Host) lub komputery (Slave). Miedzy zainstalowanymi aplikacjami znajdziecie także najnowszą wersje Kodi i aplikacje dla AirPlay i Miracast (stream zawartości z telefonów lub TV). 

 

HDMI wejście do nagrywania na twardy dysk 

Unikalne jest wejście HDMI dla wewnętrznego widea jako są na przykład Set-top boxy. Blue-Raye odtwarzacze z możliwością nagrywania na twardy dysk na dysk przenośny USB.

Xtreamer Air Mouse jest prezent gratisowy
Oprócz infra pilota służącego do podstawowych operacji klient otrzyma także Air mouse do łatwiejszego sterowania z Waszego krzesła.

 


Brak komentarzy..