Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

Z
Kod:
UMNP10063
EAN (kod kreskowy):
889490013888
Ilošč sztuk w opakowaniu:
1
Waga:
5 kg
Objętość:
10 l
Producent:
Zmodo

Nie można kupić produktu.

sPOE 2. generacja do bezpieczniejszego używania w domu i na zewnątrz - łatwa montaż. 

 

 

 

 

 

 

 

2.generacja sPOE zestawy oferują nową złącze na IP kamerze. Nie używa już złącze RJ45, ale micro USB. Kabel przechodzi przez mocowanie dzięki temu jest dobrze ukryty przed wiatrem i innymi warunkami pogodowymi. Wystarczy przeciągnąć kabel mały otworem w ścianie.

P2P protokół bez potrzeby posiadać lokalny IP adres:

ZMODO NVR serwer P2P protokół (peer-to-peer architektura), to oznacza, że nie musicie skomplikowanie ustawiać porty na routerze i znać IP adres publiczny.

 
Możliwości monitoringu kamer:

1. Przez aplikacje w telefonie Zsight (Android, iOS). Podczas pierwszego włączenia aplikacji jest potrzebne ustawić Wasze dane do logowania (email + hasło). W sieci lokalnej się automatycznie zainstaluje system łącznie z IP kamerami.

2. Aplikacja Zviewer do Windowsa. Polecamy użyć sieć lokalną.

3. Cloud usługę - www.meshare.com jest przeznaczona wyłącznie do monitoringu kamer z internetu i komputera. Po zalogowaniu się, (email+heslo) zobaczycie listę swoich urządzeń i możecie je śledzić online.

Zestaw jest sprzedawany z przed instalownym 1TB twardym dyskiem.

8 kanałowy NVR all-in-one system umożliwia podłączenie aż 8 zewnętrznych 720P kamer w ciągu parę minut. Nie musicie być specjalistami przez komputery lub sieci, ponieważ instalacja i montaż są bardzo proste. Obraz i nagrywanie na dysk możecie śledzić na podłączonym monitorze lub smartfonie za pomocą aplikacji Zsight.

 

 


 

 

 

Wysoka rozdzielczość 720P

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
720P rozdzielczość posiada więcej pikseli (1280x720 pikseli), to zapewnia lepsze i widoczne szczegóły obrazu. Oznacza to także szerszy i cyfrowy obraz, który dotrzymuje dokładną skale stron i dokładniejsze wideo. 

Łatwa instalacja dzięki sPoE 

Instalacja systemu sPoE NVR jest tak łatwa, że kamerę możecie zainstalować i zamontować sami. sPoE IP kamery przenoszą zasilanie i wideo tym samym kablem sieciowym, to oznacza, że wystarczy podłączyć tylko jeden kabel do każdej kamery. Podłączcie rejestrator i kamery i system automatycznie zacznie nagrywać wideo.

Dzienny i nocny monitoring z IR-Cut przełącznikiem

 

 

 

 

Każda IP kamera jest sprzedawana z 24 x IR LED i jest w stanie pracować aż na odległość 20m w noci i w absolutnej ciemności. Dzięki temu zapewnia ochronę w dzień i noc. IR-Cut filtr zapewnia bardzo ekstra czysty HD obraz i nagranie za jakichkolwiek złych warunków świetlnych.

 • Odporny przeciw warunkom pogodowym, kamera jest przeznaczona do wewnętrznego i zewnętrznego używania.

   

   

   

   

  Kamery są w metalowej obudowie dzięki temu są wodoodporne i świetnie sobie poradzą ze złymi warunkami pogody. Kamera bez problemu sobie poradzi z kurzem i deszczem.

  Montaż z 3-osiowym systemem 

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Uniwersalny 3-osiowa montażowa konsola zapewnia montaż do jakiegokolwiek miejsca. Obraca się w 3 osiach co zapewnia Wysoką jakość wyświetlania w każdych warunkach.

  Motion-Detection z  powiadomieniem we skrzynce pocztowej

   

   

   

   

   

   

   

   

  Detektor ruchu jest możliwe włączyć i wyłączyć na każdej kamerze. NVR wysyła do Waszej skrzynki pocztowej powiadomienia, jeżeli kamera zauważy ruch. Możecie być spokojni, ponieważ kamera Was poinformuje o każdej ważnej okoliczności i zauważonym. 

  Multitasking, wielopoziomowe zarządzanie użytkownikami


  System jest przede wszystkim o uniwersalności. Multitasking umożliwia robić więcej operacji równocześnie na przykład odtwarzanie, nagrywanie, robienie kopii zapasowej, przeglądanie, monitoring z telefonu itd. W systemie jest możliwe ustawić uprawnienia aż dla 16 użytkowników, którzy mogą śledzić obraz z IP kamer.Brak komentarzy..