Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

P
Kod:
UMNP10069
EAN (kod kreskowy):
889490007467
Ilošč sztuk w opakowaniu:
1
Waga:
5 kg
Objętość:
10 l
Producent:
Zmodo

 

Zmodo Mini NVR system to unikatowe i kompletne rozwiązanie, dzięki któremu możecie nagrywać i zdalnie śledzić wszystko co się dzieje w okolicy Waszego domu i ważnych budynków lub terenów. Bezprzewodowa technologie jest przeznaczona wszystkim, którzy chcą chronić swój dom i nie chcą się zajmować instalacją i rozprowadzaniem kabli w domu.

Główne cechy:
Łatwe ustawienie i instalacja w ciągu kilka minut.
przeglądanie i sterowanie zdalnie za pomocą bezpłatnej aplikacji i strony internetowej.
Przed instalowany 1 TB twardy dysk.
24/7 nagrywanie bez przerwy aż 50 dni.
Otrzymywanie notyfikacji do Waszego Smartfona podczas zauważenia ruchu.
Wyjście HDMI do łatwego podłączenia do monitora lub telewizji. 

P2P protokół nie potrzebuje mieć publiczny IP adres:

ZMODO NVR serwer P2P protokół (peer-to-peer architektura), to oznacza, że nie musicie skomplikowanie ustawiać porty na routerze i znać IP adres publiczny.


Zestaw jest sprzedawany z przed instalowanym 1TB dyskiem twardym.

Czterokanałowy NVR all-in-one system umożliwia podłączenie a ustawienie aż 4 zewnętrznych kamer 720P Wi-Fi w ciągu kilka minut. Nie musicie być specjalistami przez komputery lub sieci, ponieważ instalacja i montaż są bardzo proste. Obraz i nagrywanie na dysk możecie śledzić na podłączonym monitorze lub smartfonie za pomocą aplikacji MeShare.

 

Możliwości monitoringu kamer:

 

1. Przez aplikacje w telefonie MeShare (Android, iOS). Podczas pierwszego włączenia aplikacji jest potrzebne ustawić Wasze dane do logowania (email + hasło). W sieci lokalnej się automatycznie zainstaluje system łącznie z IP kamerami.

2. Aplikacja Zviewer do Windowsa. Polecamy użyć sieć lokalną.

3. Cloud usługę - www.meshare.com jest przeznaczona wyłącznie do monitoringu kamer z internetu i komputera. Po zalogowaniu się, (email+heslo) zobaczycie listę swoich urządzeń i możecie je śledzić online.

 

Wysoka rozdzielcość 720P


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
720P rozdzielczość posiada więcej pikseli (1280x720 pikseli), to zapewnia lepsze i widoczne szczegóły obrazu. Oznacza to także szerszy i cyfrowy obraz, który dotrzymuje dokładną skale stron i dokładniejsze wideo. 

Dzienny i nocny monitoring z IR-Cut przełącznikiem

 

 

 

 

Każda IP kamera jest sprzedawana z 24 x IR LED i jest w stanie pracować aż na odległość 15m w noci i w absolutnej ciemności. Dzięki temu zapewnia ochronę w dzień i noc. IR-Cut filtr zapewnia bardzo ekstra czysty HD obraz i nagranie za jakichkolwiek złych warunków świetlnych.

Odporny przeciw warunkom pogodowym, kamera jest przeznaczona do wewnętrznego i zewnętrznego używania.

 

 

 

 

Kamery są w metalowej obudowie dzięki temu są wodoodporne i świetnie sobie poradzą ze złymi warunkami pogody. Kamera bez problemu sobie poradzi z kurzem i deszczem.

Motion-Detection z  powiadomieniem we skrzynce pocztowej

 

 

 

 

 

 

 

 

Detektor ruchu jest możliwe włączyć i wyłączyć na każdej kamerze. NVR wysyła do Waszej skrzynki pocztowej powiadomienia, jeżeli kamera zauważy ruch. Możecie być spokojni, ponieważ kamera Was poinformuje o każdej ważnej okoliczności i zauważonym. Brak komentarzy..