Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

Kod:
GK2015
EAN (kod kreskowy):
0714832400364
Ilošč sztuk w opakowaniu:
4
Waga:
0.93 kg
Objętość:
10 l
Producent:
4D City

Poznawaj słynne miejsca i budynki w St. Petersburgu!

Zbuduj mapę/makietę słynnego miasta, łącznie ze wszystkimi historycznymi i współczesnymi budowlami i dowiedz się, jak metropolia zmieniała się w ciągu lat. Od Ciebie zależy czy zbudujesz Londyn tak, jak wyglądał po wielkim pożarze w 1666 roku lub w czasie budowy pierszego metra na świecie. Pojedyncze warstwy układa się jedna na drugiej, a czwartym wymiarem jest czas.

PUZZLE 4D:

1. Pierwsze puzzle/warstwa – historia z czasów sprzed setkami lat (Londyn - 1666, Paryż - 1736, New York - 1700, USA - 1783).

2. Drugie puzzle/warstwa - teraźniejszość (jak wyglądają miasta i państwa w 21. wieku). Drugie puzzle kładzie się na pierwszą warstwę, ma wycięcia na przyrodę (rzeki, góry). Jest z miękkiej piany (wysokość 1 cm), żeby można było wkładać budynki.

3. Trzecie puzzle/warstwa – dopełnienie zabytków i budynków od 1703 (Rzym od roku 497 p.n.e, Londyn - 1078, Paryż - 1345, New York - 1812, USA - 1450 + tysiącletnie zabytki przyrody). Kładzie się na drugą warstwę.

4. Czwarty wymiar/warstwa - czas. Możesz zobaczyć, jak miasta rozwijały się z upływem czasu. Zbuduj Londyn 12 wieku lub Rzym sprzed naszej ery. Postępuj chronologicznie i dodawaj budynki tak, jak były rzeczywiście budowane.

Bardzo szczegółowe mapy miast - ulice, parki, wyspy, drogi, koleje. Budujesz makietę danego miasta, państwa.

Zawartość zestawu:
1. elementy do pierwszej, historycznej warstwy
2. elementy do drugiej, współczesnej warstwy
3. zabytki i budowle do trzeciej warstwy
4. plakat wydarzeń historycznych i lista zabytków i budynków

Łącznie: 1.241 elementów
Rozmiary po złożeniu: 61 x 40 x 4 (vysokość) cm

Zabawka edukacyjna – poznawaj i odkrywaj:
Jak rozwijały się miasta i państwa?
Jak rozwijała się architektura?
Jakie historyczne wydarzenia miały miejsce w danym miejscu (Londyn 1666 Wielki pożar, który zniszczył sporą część miasta)?

Co jest unikatowe?
3 puzzle w 1, które bawią i uczą. Zależy tylko od Ciebie, jak puzzle będą wyglądać na końcu.

Czym jest 4 wymiar?
Już Albert Einstein powiedział, że czwartym wymiarem jest czas. Buduj więc miasta tak, jak wyglądały w poszczególnych stuleciach,Brak komentarzy..życzenie specjalne


captcha image

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.