Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

8. 4. 2022, Switch
 

Gorąco zapraszamy wszystkich fanów szybkich wyścigów! Już podczas Wielkiej Soboty pojawi się okazja do rywalizacji z innymi fanami Nintendo z Europy Środkowej w Turniejowych Mistrzostwach Mario Kart 8 Deluxe. Odbędzie się lokalny odpowiednik turnieju Mario Kart 8 Deluxe Seasonal Circuit, w którym zmierzą się gracze z Czech, Węgier, Polski i Słowacji.

Firma ConQuest entertainment nawiązała współpracę z Nintendo of Europe w celu zorganizowania specjalnych jednodniowych mistrzostw, które odbędą się w sobotę 16 kwietnia w godzinach od 16:00 do 17:30. Aby wziąć udział w turnieju, nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja. Wystarczy w dniu turnieju, o godzinie 16:00, włączyć Mario Kart 8 Deluxe, wpisać kod 4249-8828-5483 w trybie mistrzostw online i można startować! 

W zawodach może wziąć udział każdy, kto posiada konsolę Nintendo Switch, grę Mario Kart 8 Deluxe i subskrybuje usługę Nintendo Switch Online. Na najlepszych zawodników czekają cenne nagrody. Zwycięzca otrzyma wyjątkowe etui „Seasonal Circuit ” na konsolę Nintendo Switch, 2000 Gold Points oraz markową odzież. Zawodnicy, którzy zajmą 2. i 3. miejsce, otrzymają po 2000 Gold Points oraz markową odzież. 

Utworzono również specjalną stronę poświęconą turniejowi, na której fani mogą znaleźć wszelkie informacje. Ponadto gracze będą na bieżąco powiadamiani o turnieju za pośrednictwem naszych portali społecznościowych: Facebooka i Instagrama.

Mario Kart 8 Deluxe to jak dotąd najlepiej sprzedający się tytuł na konsolę Nintendo Switch – sprzedano go w ponad 43 milionach egzemplarzy. W połowie marca gra została wzbogacona o DLC Booster Course Pass, które oferowało pierwszych 8 z 48 zremasterowanych torów. 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.