Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

Przedzamówienia

1. Za przedzamówienia uważa się zamówienia złożone przez klienta końcowego, nawet jeszcze przed oficjalna datą ukazania się konkretnego produktu.


2. Partnerzy handlowi mają obowiązek przynajmniej raz w tygodniu wysłać raport, będący podsumowaniem aktualnego stanu zamówień wstępnych wybranych produktów

.
3. Na konkretne tytuły gier można dostać bonusy np. w formie drobnych upominków. Partnerzy handlowi będą na bieżąco informowani o możliwościach uzyskania bonusów.


4. Ilość bonusów na dany tytuł może się równać ilości raportowanych przedzamówień.


5. Następnie, warunkiem uzyskania bonusów jest stworzenie bussines planu, dotyczącego przedzamówień oraz bonusów. Przykładem może być umieszczenie banneru na stronie internetowej, w katalogu czy w newsletterze partnera handlowego  oraz organizowanie eventów związanych ze sprzedażą produktów. 


6. W oparciu o przygotowany bussines plan, partner handlowy zostanie poinformowany o ewentualnych bonusach i ich ilości.


7. W przypadku gwarantowanego bonusa, partner handlowy powinnien przedstawić swój bussines plan jako scan bądź w printscreen.


8. Partner handlowy nie ma żadnej podstawy prawnej, aby sie ubiegać o bonus.