Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

LEGO DUPLO 10925 Pokój zabaw

N
Kod:
GTL5054
EAN (kod kreskowy):
5702016618143
Ilošč sztuk w opakowaniu:
3
Waga:
0.5 kg

Nowoczesne kolory, ciekawe funkcje i szczegółowe figurki zapewnią maluszkom długie godziny naprawdę wciągającej zabawy. Odgrywanie pomysłowych historii z chłopcem i dziewczynką w pokoju zabaw pomoże dzieciom rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową. Kącik do nauki zachęci je do zabawy w szkołę i powtarzania przedszkolnej wiedzy. Maluchy mogą nawet urządzić przyjęcie urodzinowe z zabawkami, lodami, prezentem i balonami. Do tego rodzice i opiekunowie mogą uczestniczyć w rozwoju swoich małych konstruktorów, wspólnie z nimi budując i bawiąc się.

 

Kostki LEGO a LEGO DUPLO wyróżniają się wysoką jakością produktu na rynku z zabawkami. Są zaprojektowane tak, aby były bezpieczne i odpowiednie dla małych dziecięcych rączek.

W serii Moje miasto LEGO® DUPLO® znajdziesz wiele produktów tworzących kolekcję. Z ich pomocą dziecko nauczy się codziennych czynności, które będzie wykonywać w doskonale znanej scenerii DUPLO.

Zalety:

  • rozwija koordynację wzrokowo-ruchową

 

Wiek: 2+

Materi: tworzywo stuczne

Ilość elementów: 17

Rozmiary opakowania: 21 x 16 x 8 cm

Kraj pochodzenia: EUBrak komentarzy..