Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

N
Kod:
G3D1005
EAN (kod kreskowy):
8594177460627
Ilošč sztuk w opakowaniu:
25
Waga:
0.88 kg
Producent:
3DSimo s.r.o

Najbardziej wszechstronne pióro 3D na świecie z ekranem OLED, które rysuje, lutuje, wypala, rzeźbi i jest połączone z telefonem za pomocą aplikacji.

Pióro 3DSimo MultiPro to wielofunkcyjny przyrząd do domu. Pióro zawiera kilka wymienialnych końcówek, dzięki którym możecie rysować trójwymiarowe kształty, wypalać, lutować lub rzeźbić. 3DSimo MultiPro można połączyć z telefonem mobilnym i tabletem i jest przeznaczone dla dzieci od 14 roku życia. 
 

Podstawowe funkcje produktu:
Rysowanie 3D
Lutowanie
Wypalanie (obróbka modeli 3D)
Rzeźbienie drutem oporowym
Termoodporne części plastikowe
Połączenie z aplikacją mobilną (IOS, Android - aplikacja będzie dostępna od lutego 2019)
Automatyczna detekcja końcówek (rozwiązanie przyjazne użytkownikowi)
Nastawialne profile materiałów
Odporne na uderzenia
Możliwość aktualizacji FW przy dołączeniu nowych końcówek

Wiele pomysłów, co można dzięki piórze stworzyć, wraz z czasem pracy i szablonem do druku na stronie producenta:

https://3dsimo.com/cz/sablony

Rysowanie 3D:
Z tą końcówką możecie tworzyć trójwymiarowe modele, biżuterię, dekoracje, rysunki, akcesoria i wiele innych. Naprawiać plastikowe przedmioty w domu (np. słuchawki, zegarki, plastikowe naczynia, miksery, pilot lub plastikowe części w aucie i motorach). Główną zaletą tej końcówki jest ustawienie temperatury aż do 280° i prędkość podawania materiału. To umożliwia użycie jakiegokolwiek materiału dostępnego dzisiaj, oraz tych które nadejdą w przyszłości.

Wypalania:
Stańcie się artystami i przetwarzajcie rzeczy wokół siebie. Chcielibyście ozdobić drewnianą deskę, łyżkę lub wałek? Żaden problem! Wystylizuj po swojemu skórzany pasek, buty lub torbę (stwórzcie niepowtarzalne przedmioty). Ta końcówka to doskonałe narzędzie do wygładzania powierzchni, ozdabiania tenisówek lub portfeli własnymi motywami.

Lutowanie:
Odnajdźcie w sobie inżyniera. Po co kupować drogą lutownicę, kiedy mamy 3Dsimo MultiPro, które może rozgrzać końcówkę w 10 sekund aż do 480 ° C? Końcówka lutująca to świetne narzędzie dla majsterkowiczów, entuzjastów, studentów lub nawet dla profesjonalistów. Teraz możecie naprawić przerwany kabel USB, uszkodzone słuchawki lub zacząć tworzyć własne elektroniczne urządzenia.

Rzeźbienie:
Dzięki końcówce do rzeźbienia możecie rzeźbić i nadawać kształt plastikowym piankowym materiałom lub plastikom, łącznie ze szkłem plexi. Z końcówką rzeźbienia dostaniecie również podstawę do regulacji kąta. Stańcie się architektami lub modelarzami i zacznijcie tworzyć wielkie budynki lub działający model RC (auta, samolotu, statku). Możecie tworzyć z plastiku, szkła plexi, polistyrenu, mękkiej piany lub EPP. Jeśli macie własną drukarkę 3D, wiecie, jak trudno jest usunąć materiał wspierający; 3DSimo mini pomoże również z tym problemem. 


Zawartość zestawu:
1x Pióro 3DSimo MultiPro
1x Końcówka 3D
1x Końcówka lutująca
1x Końcówka wypalania
1x Końcówka rzeźbienia
1x Podstawa do regulacji kąta
1x Drut oporowy, adapter
USB kabel 1,5 m
1x szpula cyny
instrukcja
drobne akcesoria
15 m struny do rysowania

Ładowanie:

Adapter USB 12V | 3A

Zalecany wiek:
14+Brak komentarzy..