Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

N
Kod:
UB518
EAN (kod kreskowy):
8595142717296
Ilošč sztuk w opakowaniu:
1
Waga:
0.1 kg
Producent:
UMAX

Model:
Umax U-Band 120HR

Barwa: 
Zielona

Chip: 
Nordic

Czujnik tętna:
Silicon labs

Czujnik ruchu :
Kionix

Wibracje: 
Ano

Ekran: 
0.87" OLED

Sterowanie:
ruchem, przyciskiem

Bluetooth:
Bluetooth 4.0+EDR

Zasięg Bluetooth:
6-10 m

Wymiary:
240 x 12 x 11mm

Masa: 
20g

Bateria:
45mAh

Standby:
5-7 dní

Temperatura operacyjna :
-10 až 45 C

Czas ładowania : 
60-120 minut

Port :
USB port na modulu

Czas zachowania danych:
7 dní

Wodoodporność: 
IP67 (nie służy do nurkowania)

Aplikacja:
VeryfitPro

System operacyjny dla aplikacji: 
iOS 7.0 i wyższe, Android 4.4 i wyższe (Bluetooth 4.0 i wyższe)

Pomiar tętna przez 24 H

U-Band 120HR mierzy tętno w krótkich interwałach przez 24 godziny dziennie, dzięki fotoelektrycznemu czujnikowi wraz z dokładnym algorytmem, zapewniając tak szczegółowe dane o kontynualnym tętnie, żebyście znali zakres frekwencji tętna w ciągu dnia i podczas wysiłku fizycznego.

Pomiar aktywności fizycznej w ciągu dnia

Nieważne, gdzie jesteście, wbudowany czujnik zapisze kroki, odległość, czas aktywności i spalone kalorie. Jeśli ustawicie funkcję ostrzeżenia o długim siedzeniu, opaska w porę wam o tym przypomni za pomocą wibracji.

Automatyczny pomiar jakości snu

U-Band 120HR automatycznie rozpozna wasz stan snu, wraz ze stopniem snu i czasem, kiedy byliście przebudzeni. Po synchronizacji danych z aplikacją mobilną użytkownik może kontrolować graf on-line, pokazujący trend snu, i ustawić cichy alarm, który obudzi was o poranku.

Alert o połączeniu przychodzącym

Przy połączeniu przychodzącym U-Band 120HR zacznie cicho wibrować i pokaże imię dzwoniącego lub numer, o ile telefon jest w zasięgu opaski (do 10 metrów). Nie przegapisz w ten sposób ważnej rozmowy.

Fotografowanie na odległość

Użytkownik może sterować smartphonem, żeby zrobić zdjęcie, za pomocą przycisku na opasce lub obracając nadgarstek.

Ostrzeżenie o zgubieniu telefonu

Po włączeniu tej funkcji, po przekroczeniu pewnej odległości między telefonem a opaską, opaska zacznie wibrować.

Funkcja znajdź telefon

Opaska oferuje funkcję znalezienia telefonu. Wystarczy przełączyć na odpowiedni tryb i nacisnąć przycisk z boku opaski. Telefon zacznie dzwonić lub wibrować, więc łatwo będzie go znaleźć.

Łatwa aplikacja po polsku - VeryFitPro

Aplikacja, po synchronizacji danych z opaską, jest bardzo łatwa i intuicyjna. Oferuje wszelkie dane o aktywności w ciągni dni, tygodni i miesięcy. Użytkownik może ustawić dzienny cel ilości kroków i snu, ustawić czas bezczynności, po którym opaska zacznie wibrować. Można również ustawić alarm na konkretną godzinę. Nie brakuje funkcji automatycznego update firmware opaski. Aplikacja jest kompatybilna z Google-Fit (HealthKit) do udostępniania danych o aktywnościach. 

Udostępnianie danych na portalach społecznościowych

Jakikiekolwiek informacje z aplikacji można łatwo udostępnić na wielu portalach społecznościowych, wystarczy kliknąć. Można też wysyłać informacje na dowolny adres e-mail. 
Brak komentarzy..