Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

P
Kod:
UB511
EAN (kod kreskowy):
8595142715643
Ilošč sztuk w opakowaniu:
1
Waga:
0.1 kg
Producent:
UMAX


Mierzenie częstotliwości pulsu przez 24 godziny
U-Band P1 GPS mierzy w małych interwałach przez 24 godziny dziennie częstotliwość pulsu za pomocą czujnika fotoelektrycznego, który w połączeniu z dopracowanym algorytmem uzyskuje dokładne dane o częstotliwości mierzenia w ciągu dnia i w czasie ćwiczeń.

Jednorazowa aktywność fizyczna i GPS
Opaska także mierzy krótsze aktywności fizyczne, jakimi są na przykład ćwiczenia, bieganie, jazda rowerem, badminton, koszykówka itp. Za pomocą wbudowanego GPS można w aplikacji na telefonie śledzić trasę, łącznie z mapą, podczas aktywności fizycznej.

Mierzenie aktywności w ciągu dnia
Gdziekolwiek jesteś, wbudowany czujnik zapisuje kroki, odległość, czas aktywności i spalone kalorie. Jeżeli ustawisz opaskę, żeby poinformowała Cię przy dłuższym czasie siedzenia, zacznie wibrować.

Automatyczne mierzenie jakości snu
U-Band P1 automatycznie rozpoznaje jakość Twojego snu, łącznie ze stopniem i czasem, kiedy byłeś obudzony. Po synchronizacji danych z aplikacją użytkownik można sprawdzać online graf z trendem snu i ustawić cichy alarm, który Cię obudzi.

Notyfikacja z aplikacji w telefonie
W aplikacji możesz ustawiać różne powiadomienia i dobrać do nich właściwy tryb wibracji.

Powiadomienie o połączeniach przychodzących
Podczas połączenia przychodzącego U-Band P1 włącza ciche wibracje i pojawia się nazwa kontaktu lub numer, jeżeli telefon jest w zasięgu opaski (do 6-10 metrów). Nie przegapisz żadnego ważnego połączenia.

Zdalne robienie zdjęć
Użytkownik może zdalnie sterować telefonem, by zrobić zdjęcie za pomocą przycisku na opasce lub obracając nadgarstkiem/opaską do siebie.

Wodoodporność
U-Band P1 GPS to wodoodporna opaska (ATM50) i można z niej korzystać podczas kąpieli lub pływania. 

Bardzo prosta aplikacja w języku polskim
Aplikacja służy do synchronizacji danych i jest bardzo łatwa w obsłudze. Posiada wszystkie dane o aktywności z ubiegłych dni, tygodni, i miesięcy. Użytkownik może ustawić dzienny cel kroków, snu lub ustawić alert poprzez wibracje o dłuższym czasie nieaktywności. Może taż ustawić alarm na konkretny czas. Aplikacja ma funkcję automatycznej aktualizacji firmware.Brak komentarzy..