Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

8. 9. 2014, Wii U
 

Oprócz tych dwóch dodatkowych zawartości możecie również pobrać wcześniej ogłoszone aktualizacje, które dodadzą wiele nowych elementów, włącznie z trzema nowymi samochodami Mercedes-Benz dostępnymi za darmo. Będą to m.in.: Legendarny Silver Arrow z lat 30-tych, 300 SL Roadster z lat 50-tych i nowoczesny Mercedes-Benz GLA. Możecie również używać mariokart.tv – usługę internetową zoptymalizowaną dla smartfonów i tabletów, która została zaktualizowana tak, aby udzielać graczom więcej informacji o grze gdziekolwiek i kiedykolwiek, wraz z możliwością sprawdzenia, czy ktoś ze znajomych właśnie gra w Mario Kart 8 online.

Każdy pakiet dodatkowej zawartości będzie zawierać 2 nowe puchary – każdy z 4 trasami, które powiększają liczbę dostępnych tras o 50%. Możecie tam odnaleźć klasykę - Wario’s Gold z gry Mario Kart Wii, ale i nowe trasy, które wiodą przez wszystkie światy The Legend of Zelda i Animal Crossing. Nowe pojazdy będą dostępne w każdym pakiecie wraz z gokartami Blue Falcon przedstawiające franczyzę F-Zero w pierwszym pakiecie dodatkowej zawartości.

Właściciele Mario Kart 8, którzy zakupią obydwa pakiety będą mieli dostęp do 8 nowych kolorów Yoshiego i 8 nowych kolorów Shy Guy’a. Przy zakupie pakietu przed samym wydaniem, użytkownicy z szerokopasmowym internetowym połączeniem, będą mogli kliknąć na nową ikonę „Shop” w grze bądź wystarczy, że odwiedzą Nintendo eShop dla Wii U.

Pakiety z dodatkową zawartością będą zawierać:
Pakiet 1: The Legend of Zelda X Mario Kart 8 (Data wydania: Listopad 2014) - €8.00

  • 3 Postaci: Tanooki Mario, Cat Peach, Link
  • 4 Pojazdy
  • 8 Tras

Pakiet 2: Animal Crossing X Mario Kart 8 (Data wydania: Maj 2015) - €8.00

  • 3 Postaci: Villager, Isabelle, Dry Bowser
  • 4 Pojazdy
  • 8 Tras

Pakiet 1 + 2 w pakiecie- €12.00

  • 6 Postaci: Tanooki Mario, Cat Peach, Link, Villager, Isabelle and Dry Bowser
  • 8 Pojazdów
  • 16 Tras

Jako bonus do zakupu 2 opakowań – w pakiecie lub w każdym osobno, możecie uzyskać 8 różnych kolorowych kombinacji Yoshiego i Shy Guy‘a.

 


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.