Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

Firma ConQuest entertainment a. s. została założona w 1990 roku jako czeskie przedsiębiorstwo i należy do przodujących dystrybutorów produktów w zakresie rozrywki:

  • Gier video, konsoli i sprzętu do gier marki Nintendo, gier video od wydawców Ubisoft, Codemaster czy SEGA,
  • Zabawek, jak np. tory wyścigowe Carrera, samolotów i helikopterów Silverlit czy czołgów VsTank
  • Informatyki IT UMAX i innych

Cel firmy

Podstawowym założeniem naszej spółki nie jest wzrost czy chęć zwiększenia zysków, lecz przede wszystkim dbałość o klienta, który będzie zawsze zadowolony z naszych produktów. Oczywiście dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były jak nawyższej jakości..

Stabilność

W rozwoju firmy ConQuest entertainment uczestniczą doświadczeni menadżerzy, których stabilność i niezmienność, przyczyniają się do dobrobytu i efektywności firmy. Wzrost odbywa się równomiernie, a rozwój firmy finansujemy głównie z własnych środków, a tym samym zmniejsza się ryzyko obciążenia kredytowego. Aby dać naszym klientom poczucie większej gwarancji, a także ze wzgledu na nasze przyszłe plany, nasza firma mieści się w swoich budynkach biurowych i posiada własne magazyny.

Jakość

Firma istnieje na rynku ponad 20 lat i w przeciągu tego okresu zyskała sporo doświadczenia. Zajmujemy się dystrybucją produktów, które spełniają podstawowe wymagania dzisiejszej doby, czyli niesamowitą jakość, innowacyjną technologię i dostępność cen.

Organizacja

Struktura przedsiębiorstwa jest silna, ale jednocześnie elastyczna. Wielki nacisk kładziemy na funkcjonalność firmy. Zainwestowaliśmy w technologię komunikacyjną i informatyczną, do której dostęp ma każdy pracownik.

Pracownicy

Firma liczy ponad 30 pracowników, którzy zostali wybrani z naciskiem na możliwość rozwoju i utożsamienia się z głównym celem firmy. W naszej firmie dbamy o wewnętrzną etykę, gdzie pracownicy tworzą zespół, dzięki czemu klient może skorzystać z fachowej pomocy oraz usług, zagwarantowanych przez każdy dział firmy.

Serwis

Firma posiada własny dział serwisowy. Technicy wyposażeni są w sprzęt i wiedzę, pozwalające im na naprawę uszkodzonych produktów.Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.