Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

25. 9. 2020, Switch
 

Nadeszła jesień w Animal Crossing: New Horizons, żołędzie i szyszki spadają z drzew i czekają na wykorzystanie w nowych przepisach DIY. A już niedługo jeszcze więcej treści. 30 września pojawi się darmowa aktualizacja* do Animal Crossing: New Horizons, dostępna na Nintendo Switch, która wzbogaci sezon o upiorne akcenty, w tym kostiumy halloweenowe, opcje dostosowywania postaci, projekty DIY i specjalne uroczystości.

Nowe straszliwe kostiumy, niesamowite modyfikacje postaci i przerażające Reakcje można obejrzeć w nowym zwiastunie Get spooky with the Animal Crossing: New Horizons update on September 30th! trailer.

Oto przegląd nowych funkcji, które dzięki nowej aktualizacji będą dostępne w Animal Crossing: New Horizons od 30 września:

 • Uprawa dyni - dynie można zakupić w grze przez cały rok od Leifa lub w październiku od Nook’s Cranny. Gdy dynie dojrzeją, można je zbierać i wykorzystywać w dyniowych projektach DIY.
   
 • Przygotowania halloweenowe – dynie to dopiero początek nadchodzących uroczystości halloweenowych. Ponieważ ten wielki dzień jest tuż za rogiem, gracze mogą wcześniej zacząć zaopatrywać się w cukierki. W październiku można zakupić kostiumy, na przykład sukienkę maga, w sklepie Able Sisters. Farbę do ciała i kolorowe soczewki kontaktowe,wymienią za Nook Miles. Zaprzyjaźnieni mieszkańcy dostarczą również przepisy DIY z tematyką Halloween.
   
 • Obchody nocy halloweenowej – kiedy 31 października, po godzinie 17:00 nadejdzie noc halloweenowa, sąsiedzi zgromadzą się na placu ozdobionym mnóstwem dekoracji. Graczy również odwiedzi tajemniczy gość – Jack, „car Halloween”. Dając Jackowi lizaki i cukierki otrzymają upiorne nagrody w grze. Zachowując trochę słodyczy dla swoich sąsiadów unikną tego, aby stali się ofiarą psikusa! Na szczęście mogą nauczyć się kilku nowych Reakcji i właściwie wyrazić swój strach.
   
 • Lista ulubionych snów – tego lata została wprowadzona możliwość zdrzemnięcia się i odwiedzenia innych wysp w snach. Teraz gracze będą mogli zarządzać listą ulubionych wysp do odwiedzenia w snach, co ułatwi ponowne odwiedziny w dowolnym momencie ***
   
 • Aktualizacja NookLink – usługa NookLink w aplikacji na smartfony Nintendo Switch Online na początku października również będzie miało tę aktualizację. Dzięki niej gracze mogą wykorzystać swoje inteligentne urządzenie do przeprowadzania reakcji w grze.**** Chyba właśnie nadarza się idealna okazja, żeby go wypróbować?

Następna aktualizacja Animal Crossing: New Horizons pojawi się pod koniec listopada.

* Gracze będą musieli połączyć się z Internetem i pobrać najnowsze dane aktualizacji, aby uzyskać dostęp do niektórych wydarzeń w grze, w chwili gdy staną się one dostępne.

** Wymagana jest bezpłatna aktualizacja oprogramowania. Do pobierania aktualizacji oprogramowania wymagane jest szerokopasmowe połączenie internetowe. Wymagana jest również rejestracja i powiązanie konta Nintendo oraz akceptacja Umowy konta Nintendo i Polityki prywatności.

*** Aby korzystać z usług online, gracze muszą utworzyć konto Nintendo i zaakceptować odpowiednią umowę. Obowiązuje Polityka prywatności konta Nintendo. Niektóre usługi online mogą nie być dostępne we wszystkich krajach. Gra online wymaga płatnego członkostwa online.

**** Aby skorzystać z funkcji reakcji, gracze będą musieli zainstalować najnowszą aktualizację oprogramowania Animal Crossing: New Horizons i podczas korzystania z NookLink mieć grę podłączoną do Internetu.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.