Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

19. 1. 2024, nowości, Switch
 

Od dziś gracze mogą wyruszyć w tajemniczą przygodę dzięki Another Code: Recollection na Nintendo Switch. Dołącz do Ashley, młodej sieroty, po tym, jak otrzymała list od swojego ojca, którego uważała za zmarłego. Ów list uruchamia serię mistycznych zdarzeń i prowadzi ją na tajemniczą i odległą wyspę Blood Edward w poszukiwaniu odpowiedzi. Kogo lub co spotka po drugiej stronie? Zapraszamy do zapoznania się z grą Another Code: Recollection za pośrednictwem zwiastuna Another Code: Recollection – bliższe spojrzenie | Nintendo Switch, aby poznać dodatkowe szczegóły na temat gry.

Another Code: Recollection to dwie wzbogacone tajemnicze przygody: Another Code: Two Memories oraz Another Code: R - Journey into Lost Memories. Poznaj przeszłość i znajdź prawdę ukrytą w obu grach, oferujących odnowioną oprawę wizualną, w pełni eksplorowalne środowiska, nowe głosy aktorów, zagadki i muzykę. Dodano również opcjonalne systemy podpowiedzi i nawigacji, aby pomóc graczom, którzy chcą uzyskać wsparcie w rozwiązywaniu zagadek i zorientowaniu się, dokąd się udać i co robić dalej.

W Nintendo eShop dostępna jest już darmowa wersja demonstracyjna. Demo zawiera początkowy rozdział Another Code: Two Memories, pierwszej z dwóch gier wchodzących w skład Another Code: Recollection i pozwala graczom przenieść swoje postępy do pełnej wersji gry.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.