Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

17. 3. 2023, nowości, Switch
 

Nadszedł czas, aby odwracać strony tętniącej życiem, ilustrowanej opowieści przygodowej Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon na Nintendo Switch, o urzekającej historii młodej adeptki mrocznych nauk. Gracze mogą teraz dołączyć do Cerezy i jej demona Cheshire w podróży przez las zamieszkany przez faery, aby odkryć pochodzenie tytułowej Czarownicy Umbra.

Na długo przed tym, zanim została znana jako Bayonetta, Cereza postanowiła porzucić ostrożność i udać się do niebezpiecznego lasu Avalon w nadziei na uratowanie uwięzionej matki. Skoordynowanie unikalnych umiejętności Cerezy i Cheshire'a jest kluczem do pokonania wielu przeszkód, zasadzek, a zwłaszcza Tír na nÓgs – złudnych lochów, które wystawią na próbę pracę zespołową Cerezy i Cheshire'a. Znalezione podczas przygody rdzenie żywiołów jeszcze bardziej zwiększą potencjał dwójki, otwierając nowe drogi eksploracji lasu i rozwijając ich strategie walki.

W Nintendo eShop na Nintendo Switch udostępnione zostało również darmowe demo gry Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon zawierające wczesne rozdziały gry. Gracze mogą przenieść dane zapisane w demie do pełnej wersji i kontynuować swoją przygodę tam, gdzie ją zakończyli. Zarówno w demie, jak i w pełnej wersji gry, takie opcje jak zmniejszenie obrażeń czy automatyzacja niektórych elementów sterujących, mogą pomóc zarówno nowicjuszom, jak i fanom Bayonetty cieszyć się grą zgodnie z ich preferencjami.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.