Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

18. 11. 2019, nowości, Switch
 
Na poniższej stronie odnajdziesz kilka najświeższych katalogów gier Nintendo, sprzętu itd., łącznie z trzema najnowszymi – Nintendo Switch Winter 2019/2020, Ring Fit Adventure i Pokémon Sword & Shield. W ulotkach znajdziesz nowości, informacje o nadchodzących grach i sprzęcie, głównie z kategorii produktów Nintendo, a zwłaszcza: Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite, akcesoria do Nintendo Switch, Ring Fit Adventure, Pokémon Sword i Pokémon Shield, Luigi’s Mansion 3, Nintendo eShop, tytuły indie i wiele więcej! Wszystkie produkty już niedługo ukażą się w przedaży (lub już są w sprzedarzy) i możesz je kupić w sklepach lub online. Papierowe wersje tych katalogów będą już wkrótce dostępne w lokalnych sklepach.
 
 

Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.