Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

22. 2. 2018, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, Nintendo 3DS, nowości, pokémon
 

Niektóre z nowych elementów historii wyróżnionych w zwiastunie obejmują:

  • Kłopoty w Ryme City: Ryme City to miejsce, gdzie ludzie i Pokémony żyją wspólnie. Ostatnio jednak wiele przyjaznych dotąd Pokémonów wpada w szał bez powodu. Podczas gdy Detektyw Pikachu i jego przyjaciel Tim poszukują ojca chłopca, Harry'ego, natrafiają przez przypadek na sprawę oszalałych Pokémonów. Czy zdołają rozwikłać zagadkę i znaleźć ojca Tima?
  • Tajemniczy Mewtwo: W grze Detective Pikachu, pojawia się wiele Pokémonów, jednak najwięcej powiązań z całą zagadką ma Mewtwo. W jaki sposób Mewto jest połączony z tym wszystkim? Skąd Mewtwo zna Detektywa Pikachu?
  • Barwna obsada: Wiele uroczych postaci przechadza się po Ryme City. Pojawia się między innymi Pablo Millan, właściciel ulubionej kawiarni Detektywa Pikachu; Frank Holliday, inspektor policji w Ryme City; oraz Meiko Okamoto, operator kamery dla lokalnej stacji telewizyjnej. Poznawanie i przesłuchiwanie wszystkich tych postaci w trakcie gry będzie częścią zabawy.

 

Fani znający i kochający Pikachu, a także uważający go za swojego ulubionego Pokémona, muszą być przygotowani na to, że w Detective Pikachu czeka na nich coś nieco innego. Dzięki swojemu charakterystycznemu kapeluszowi detektywa, gburowatej, ale miłej postawie i „suchemu” poczuciu humoru, Detektyw Pikachu jest charakterystyczną, zupełnie nową postacią z własną osobowością i stanowczym postanowieniem dotarcia do sedna tajemniczych wydarzeń w Ryme City.

Taki nietypowy bohater zasługuje naturalnie na amiibo, które nieco odbiega od normy. Amiibo z Detective Pikachu również zadebiutuje 23 marca i jest charakterystyczne nie tylko ze względu na słodki i kolorowy wygląd, ale także dlatego, że jest znacznie większe niż standardowe amiibo. To sporych rozmiarów amiibo odblokowuje przerywniki filmowe, które pojawiają się w grze Detective Pikachu, ujawniając mnóstwo zabawnych treści, które mogą również dostarczyć użytecznych wskazówek. Taka sama zawartość jest dostępna w grze bez konieczności wykorzystania amiibo, ale dotknięcie figurką pozwoli graczom szybciej ją odblokować.

.

 

Pomóż w rozwiązaniu zagadki! Detective Pikachu zadebiutuje 23 marca 2018 roku wyłącznie dla rodzinny konsol Nintendo 3DS!


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.