Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

28. 1. 2016, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, Nintendo 3DS, Nintendo Direct, Nintendo 3DS, Wii U, nowości, Wii U
 

Masahiro Sakurai nie tylko ujawnił szczegóły dotyczące nowych postaci, ale także poinformował o dwóch nowych planszach dla obu wersji Super Smash Bros., które także zostaną udostępnione w płatnych dodatkach. Midgar – miejsce dobrze znane fanom FINAL FANTASY VII – pojawi się jako plansza Clouda, natomiast Bayonetta będzie czuła się jak u siebie w domu na planszy Umbra Clock Tower (Wieża Zegarowa Umbra). Do gry zostaną dodane także nowe stroje dla Wojowników Mii, wśród których warto wyróżnić kostium inspirowany postacią Geno z Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars na konsolę Super Nintendo Entertainment System.

Wszystkie te nowości będą ostatnimi płatnymi dodatkami do gier Super Smash Bros. for Nintendo 3DS and Wii U. Nowa zawartość sprawi, że w sumie grać będzie można 58 różnymi postaci, w obu grach dostępne będą 84 plansze, a kostiumów i kapeluszów będzie w sumie 99 w wersji na Nintendo 3DS i 97 w wersji na Wii U.

W lutym 2016 roku Corrin z Fire Emblem Fates dołączy do grona wojowników w Super Smash Bros. for Nintendo 3DS and Wii U. Gracze będą mogli wybrać płeć tej postaci, podobnie jak to jest w przypadku Wii Fit Trainera, Robina i Villagera. Corrin ma smoczą krew w swoich żyłach, co pozwala mu zmieniać formę i atakować na zupełnie nowe sposoby. Corrina będzie można kupić na obie wersje gry oddzielnie lub w pakiecie.

Zgodnie z tym, co ujawniono w ostatnim Nintendo Direct, w Super Smash Bros. for Nintendo 3DS and Wii U pojawia się Cloud z FINAL FANTASY VII. Postać ta ma dwa stroje do wyboru: jeden jest inspirowany tym znanym z FINAL FANTASY VII, a drugi pochodzi z FINAL FANTASY VII: Advent Children. Podobnie jak w FINAL FANTASY VII, Cloud może używać potężnych ataków Limit Breaks (Przekroczenie Granic). Kiedy Cloud otrzymuje i zadaje obrażenia albo używa swojego specjalnego ataku (domyślnie wywoływanego kombinacją B+dół), napełnia się jego miernik Limit Break. Gdy miernik ten zostanie wypełniony w całości, Cloud może wyprowadzić swój potężny atak Limit Break. Grając na Midgarze, nowej planszy Clouda, gracze mają możliwość przywołania stworów takich jak Ifrit czy Bahamut ZERO przy pomocy Summon Materia (Materii Przywołania). Tylko gracz, który jej użył, będzie bezpieczny. Cloud został udostępniony do kupienia w obu wersjach Super Smash Bros. tuż po wtorkowej prezentacji.

                  

Po prezentacji jako płatny dodatek zadebiutowały także Czapka Chocobo (Chocobo Hat) dla Wojowników Mii oraz strój inspirowany postacią Geno z Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars, klasycznego RPG na konsolę Super Nintendo Entertainment System stworzonej we współpracy z SQUARE ENIX. Więcej kostiumów dla Wojowników Mii pojawi się w lutym 2016, m.in. stroje inspirowane postaciami z serii Sonic the Hedgehog – Knucklesem i Tailsem.

Wiedźma z klanu Umbra Witches także dołączy do grona postaci, nad którymi można przejąć kontrolę w Super Smash Bros. for Nintendo 3DS and Wii U. W Tajnym Głosowaniu na Wojownika Smash Bros. to właśnie Bayonetta zajęła pierwsze miejsce (biorąc pod uwagę Europę). Podobnie jak w swoich grach, Bayonetta będzie wyprowadzała tutaj wiele ataków łączonych. Jej najbardziej znanym ruchem jest Witch Time (Czas Wiedźmy), który spowalnia przeciwników znajdujących się w jej zasiegu. Plansza Bayonetty to pełna ruchomych platform Umbra Clock Tower (Wieża Zegarowa Umbra). Przez tę planszę będzie można się nawet przedostać do alternatywnej rzeczywistości. Bayonetta wraz z planszą Umbra Clock Tower zostaną udostępnione w lutym 2016, oddzielnie na obie gry lub w pakiecie.

Podobnie jak inne postacie z Super Smash Bros., Cloud, Corrin i Bayonetta zyskają swoje figurki amiibo. Więcej informacji na ich temat zostanie ujawnionych niebawem. Co więcej, figurki amiibo Ryu, Roy i R.O.B. (Famicom Colours – kolory z Famicoma) pojawią się w sklepach 18 marca, natomiast figurkę amiibo Lucas będzie można kupić już 29 stycznia.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.