Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

21. 1. 2015, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, Nintendo 3DS, Nintendo Direct, Nintendo 3DS, Wii U, nowości
 

The Legend of Zelda: Majora’s Mask początkowo wydana na konsolę Nintendo 64, wraca w pełni odnowiona na Nintendo 3DS z poprawioną grafiką i nowymi funkcjami!

Świeże spojrzenie!

Grafika pierwotnej wersji gry została ulepszona,ożywiając przygody tak jak nigdy wcześniej ale równocześnie pozostając nadal wierna oryginalnej wersji na Nintendo 64. Rozejrzyj się po świecie dzięki kontroli ruchu Nintendo 3DS. Możesz również użyć Nintendo 3DS Circle Pad Pro (do kupienia osobno) na Nintendo 3DS albo C stisk na New Nintendo 3DS aby dostosować widok.

Dotknij historii!

Zyskaj jeszcze łatwiejszy dostęp do przedmiotów niż kiedykolwiek wcześniej z dotykowym ekranem. Teraz możesz za pomocą dotknięcia menu na ekranie wybrać swój sprzęt a także błyskawicznie przeglądać mapy i przeskakiwać między pozycjami.

Pokonaj czas!

Śledź wszystkie swoje zadania w odnowionym Bombers’ Notebooku –nastaw budzik, aby nie przegapić ważnych wydarzeń i sprawdź na mapie gdzie się odbywają, a to wszystko dzięki szybkiemu przełączaniu na dotykowym ekranie. Czas nie czeka na nikogo ale łatwiej go pilnować z tym przydatnym gadżetem. Majora’s Mask 3D.

Ocal dzień!

Zapisz swoje przygody w każdej chwili. Musisz tylko odnaleść posąg sowy i pióra, które są rozmieszczone po całej ziemii Termina. Ale bądź ostrożny: przy powrocie do świtu pierwszego dnia, postęp w grze już nie jest automatycznie zapisywany.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.