Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

17. 5. 2018, gry, New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL,, Nintendo 3DS, nowości, Switch
 

16 maja 2018 – Zapowiedziane na E3 2017 Sushi Striker: The Way of Sushido to logiczna-zręcznościowa gry, która już 8 czerwca 2018 zadebiutuje na Nintendo Switch oraz rodzinie konsol Nintendo 3DS. Aby dowiedzieć się więcej o grze, jej humorze, bohaterach i historii, nie wspominając już o wpadającym w ucho motywie muzycznym, zapraszamy do obejrzenia nowego materiału wideo, który przekształca otwierające ją wideo w utwór karaoke. Wideo znajdziecie udając się pod TEN ADRES.

W świecie Sushi Striker: The Way of Sushido rządzi złe imperium, które kontroluje konsumpcję sushi i zabrania jego konsumpcji mieszkańcom dawnej republiki, którą niedawno co podbiło. Historia gry zaczyna się, kiedy sierota Musashi (do wyboru, chłopiec albo dziewczynka) opuszcza małą wioskę z pustym brzuchem i głową pełną marzeń. Marzeń o świecie, w którym nikt nie będzie chodził głodny i wszyscy będą mogli rozkoszować się pysznym sushi. Przypadkowe spotkanie z podróżującym wojownikiem znanym jako Sushi Striker powoduje, że Musashi zaczyna zupełnie inaczej postrzegać otaczający go świat i tak rozpoczyna się nasza przygoda.

Gracze, podróżując z Musashim po fantastyczny świecie napotkają masę kolorowych postaci, takich jak perfidny łobuz Kojiro, dopakowany Generał Kodiak służący imperium czy piękna, choć samotna Celia. Czas stawić czoła imperium i przywrócić sushi dawną chwałę! Po stronie ruchu oporu znajdzie się wiele osób, które będą chciały nam pomóc, ale czy na pewno ich lider Masa to postać godna zaufania? Elementy klasycznej opowieści będą się tu mieszać z dużą ilością humoru i miłością do sushi, w sposób jakiego do tej pory nie było jeszcze w grach wideo. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze wciągająca rozgrywka, wokół której to wszystko się będzie kręciło!

Tak jak w starożytnej Japonii wojownicy walczyli z napotykanymi na swojej drodze przeciwnikami, tak i w Sushi Striker: The Way of Sushido nie będzie inaczej. Walki w świecie gry odbywają się pomiędzy dwoma postaciami, gdzie każda z nich ma dostęp do trzech pasów z sushi oraz jednego wspólnego na środku planszy. Łącząc ze sobą takie same talerze z sushi wysyłać będziemy je w stronę oponenta, zadając mu tym samym obrażeni, do momentu, aż na polu bitwy zostanie tylko jeden zawodnik. Ilość zadawanych obrażeń zależy od tego ile i w jakim kolorze talerzy wyślemy w stronę oponenta. Akcja w grze jest szybka i łatwa do zrozumienia, jednak osiągnięcie w niej mistrzostwa będzie wymagało niezłej taktyki.

Graczy lubiących zabawę z innymi na pewno ucieszy fakt, że Sushi Striker: The Way of Sushido będzie obsługiwało rozgrywkę sieciową*, jak i lokalny tryb multiplayer, zarówno w wersji na Nintendo Switch, jak i na konsolach z rodziny Nintendo 3DS. W przypadku wersji na Nintendo Switch gracze będą mogli stawić czoła znajomym kiedykolwiek i gdziekolwiek - wystarczy do tego jedna konsola, jedna kopia gry i znajomy, któremu damy jednego Joy-Cona.

Sushi Striker: The Way of Sushido łączy szaloną, choć wymagającą taktyki rozgrywkę z kolorowym, wzorowanym na anime stylu graficznymi, aby dostarczyć graczom niesamowitą grę logiczno-zręcznościową, w którą będą mogli zagrać już 8 czerwca tego roku na Nintendo Switch i Nintendo 3DS.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.