Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

22. 2. 2018, gry, nowości, Switch
 

 Od dziś gracze mogą pobrać darmową aktualizację do Super Mario Odyssey, która dodaje minigrę o nazwie Baloon World, nowe stroje dla Mario, a także dwa nowe filtry do trybu Snapshot.

Balloon World zostanie aktywowany, kiedy gracze pobiorą darmową aktualizację i zakończą główny wątek w grze. Wtedy będą musieli znaleźć Luigiego w każdym Królestwie, a następnie porozmawiać z nim, by móc rozpocząć przygodę. W trybie “Hide It” gracze mają ograniczony czas na schowanie balona, a w trybie “Find It” mają tyle samo czasu na znalezienie balona ukrytego przez graczy z różnych zakątków świata. Kiedy gracze chowają i szukają balonów, ich Ranga wzrasta w oparciu o zdobywane punkty. Podczas gry w trybie Balloon World zmieniać się będzie również atmosfera w każdym z królestw: przykładem może być New Donk City, gdzie gracze zaobserwują deszcz w trakcie dnia, a nad Tostareną będą mogli zobaczyć zachód Słońca.


W aktualizacji gracze znajdą również nowe stroje, a także filtry do trybu Snapshot, które nadadzą Mario nowego wyglądu. Stroje Sunshine, Musician oraz Knight Armor zostały dodane do gry i będą dostępne w sklepie po tym, jak gracze zakończą główny wątek fabularny. Pojawiły się również dwa filtry w trybie Snapshot: Coin oraz Neon. Spróbujcie ich użyć, by uchwycić różne nowe, zabawne momenty w grze.

Darmowa aktualizacja do Super Mario Odyssey, która zawiera w nową minigrę o nazwie Balloon World, nowe stroje oraz filtry do trybu Snapshot jest już dostępna do pobrania. W planach są również kolejne nowe stroje. Więcej informacji znajdziecie na koncie Super Mario w serwisie Twitter.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.