Ta strona używa ciasteczek (cookie), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Zakładamy, że korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

12. 1. 2021, Switch
 

Podczas wczorajszego „Monster Hunter Digital Event” firma Capcom podzieliła się nowymi szczegółami dotyczącymi Monster Hunter Rise, nadchodzącej pozycji z wielokrotnie nagradzanej i najlepiej sprzedającej się serii RPG akcji Monster Hunter. Począwszy od dziś, 8 stycznia, aż do końca miesiąca, demo Monster Hunter Rise będzie dostępne do pobrania za darmo ze sklepu Nintendo eShop na Nintendo Switch, oferując głodnym łowcom z całego świata przdsnak wysoce oczekiwanej nowej odsłony tej legendarnej serii. Podczas transmisji zupełnie nowy zwiastun przedstawił mechanikę rozgrywki „Ujeżdżanie wiwerny”, nowego potwora, kolekcję powracających potworów i nowe mroźne tereny łowieckie, które gracze mogą eksplorować, gdy pełna gra zostanie wydana na Nintendo Switch 26 marca 2021 roku.

Bezpłatna, ograniczona czasowo wersja demonstracyjna Monster Hunter Rise jest już dostępna do pobrania, i będzie aż do 31 stycznia, co daje graczom wystarczająco dużo czasu na wypróbowanie tego zupełnie nowego doświadczenia Monster Hunter. Wersja demonstracyjna zapewnia graczom liczne opcje polowania, w tym rozgrywkę solo i (do 4 graczy) offline* lokalną i online** dla wielu graczy przy użyciu wszystkich 14 typów broni. W bezpłatnej wersji demonstracyjnej*** dostępne są następujące tryby i zadania:

  • Trening – Zapoznaj się z podstawami polowania na potwory, w tym wprowadzenie do nowej mechaniki Wirebug i jazdy na Palamute. Tylko w trybie dla jednego gracza.
  • Ujeżdżanie wiwerny – Wejdź na arenę, aby doświadczyć jazdy na wiwernie, nowej funkcji, która pozwala łowcom przez określony czas jeździć i kierować potworami. Tylko w trybie dla jednego gracza.
  • Misja dla początkujących: Great Izuchi – Idealnie nadaje się dla początkujących graczy lub łowców, którzy potrzebują odświeżyć podstawy. Gra solo, lokalny tryb dla wielu graczy i online tryb dla wielu graczy.
  • Misja dla średnio zaawansowanych: Mizutsune – Zacięte wyzwanie tylko dla doświadczonych graczy. Gra solo, lokalny tryb dla wielu graczy i online tryb dla wielu graczy.

Również dzisiaj ujawniono lodowego Goss Harag, zupełnie nowego potwora, który zadebiutuje w Monster Hunter Rise. Ta bestia z kłami zmrozi krew w żyłach łowców, gdy przemierza ośnieżone pola w poszukiwaniu nowych ofiar, atakując za pomocą lodowych ostrzy. Goss Harag czuje się jak w domu na Frost Islands, nowym, pokrytym śniegiem i smaganym wiatrem miejscu, które niegdyś było terenem lęgowym wielkich smoków, które tylko najodważniejsi łowcy próbowaliby pokonać.

Wiele innych klasycznych i ulubionych przez fanów potworów powróci, by dołączyć do stale rosnącej listy wrogów w Monster Hunter Rise. Oprócz wcześniej zapowiedzianych potworów, te znane zagrożenia ujawnią również swoją obecność: Lagombi, Khezu, Great Baggi, Barioth, Mizutsune i Tigrex. Więcej nowych i powracających potworów zostanie pokazanych w nadchodzących miesiącach.


Dyskusja


Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
image  
* pola obowiązkowe


Brak komentarzy..Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.